تیراندازی در کرانه باختری؛
سه نظامی صهیونیست به شدت زخمی شدند

به گزارش باطن، رسانه‌های فلسطینی از تیراندازی به سمت مأموران رژیم صهیونیستی در جنوب شهر نابلس در شمال کرانه باختری و زخمی شدن سه نظامی خبر دادند.

به نوشته وبسایت فلسطین الیوم، این تیراندازی در نزدیکی مقر ایست و بازرسی «زعتره» رخ داد و حال دو تن از نظامیان صهیونیست، به شدت وخیم است.

شاهدان عینی گفتند که یک فلسطینی پس از پیاده شدن از خودروی خود در نزدیکی مقر ایست و بازرسی در حالیکه فریاد الله اکبر سر می‌داد، شروع به تیراندازی به سمت نظامیان صهیونیست کرد.

فرد تیرانداز پس از عملیات موفقیت‌آمیز خود سوار بر خودرو شده و از محل حادثه دور شد. مأموران رژیم صهیونیستی نیز معابر ورودی و خروج منطقه را بسته و به دنبال عامل حمله هستند. کابران فلسطینی در شبکه‌های اجتماعی نیز از اهالی نابلس خواسته‌اند تا اگر فیلمی از صحنه عملیات در گوشی همراه خود ضبط کرده‌اند را با هدف حفظ جان فرد تیرانداز، فورا پاک کنند.

کرانه باختری و به خصوص شهر بیت‌المقدس در روز‌های گذشته شاهد تنش و درگیری‌های شدید میان فلسطینی‌ها و صهیونیست‌ها بود. به طوریکه «ایهود اولمرت» نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در یادداشتی که روزنامه عبری‌زبان «جروزالم پست»، دیروز (شنبه)، آن را منتشر کرد، هشدار داد که حملات صهیونیست‌ها، واکنش فلسطینیان و همچنین انتفاضه جدیدی را در پی خواهد داشت.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود