هلاکت یک صهیونیست و زخمی شدن 46 نفر دیگر در پاسخ موشکی امروز مقاومت

به گزارش باطن، شبکه الجزیره به نقل از منابع پزشکی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از بامداد امروز تاکنون یک صهیونیست به هلاکت رسیده و ۴۶ نفر دیگر زخمی شدند.

خبرگزاری رویترز شب گذشته اعلام کرده بود که نُه صهیونیست از ابتدای درگیری میان رژیم صهیونیستی و فلسطینی‌ها در دوشنبه شب گذشته به هلاکت رسیدند که با این حساب امروز شمار آنها به ۱۰ نفر می‌رسد.

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده است که از صهیونیست‌های به هلاکت رسیده همگی غیرنظامی بوده‌اند به جز یک نظامی که در یک گشتی در مرز غزه هدف گرفته شد.

در عملیات امروز مقاومت که در انتقام از خون شهدای اردوگاه الشاطئ انجام شد، علاوه بر تل‌آویو، فرودگاه «بن گوریون» و شهرها «رمت گن»، «ریشون لتسیون» و «گفعات شموئیل» نیز هدف قرار گرفت.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی می‌گویند که به دنبال حملات راکتی امروز در تل‌آویو و چند شهر دیگر منع آمد و شد وضع شده است.

در حمله بامداد امروز رژیم صهیونیستی به اردوگاه آوارگان فلسطینی الشاطئ، خانه‌های غیرنظامیان هدف قرار گرفت که طی آن ۱۰ نفر از اعضای دو خانواده از جمله شش کودک و دو زن به شهادت رسیدند.

ارتش رژیم صهیونیستی می‌گوید که از دوشنبه گذشته بیش از دو هزار موشک از نوار غزه به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک شده و البته مدعی است که سامانه دفاع هوایی این رژیم تقریبا نیمی از آنها را رهگیری کرده و ۳۵۰ فروند آن هم داخل نوار غزه سقوط کرده اما تصاویر منتشر شده از خسارات ناشی از موشک‌های مقاومت در سرزمین‌های اشغالی گویای چیز دیگری است.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود