زیر گرفتن کودک فلسطینی توسط پلیس صهیونیست به جرم حمل پرچم فلسطین

به گزارش باطن، پلیس رژیم صهیونیستی یک کودک فلسطینی را در منطقه سلوان در قدس اشغالی زیر گرفت.

بر اساس گزارش خبرگزاری فلسطینی شهاب، پلیس رژیم صهیونیستی این کودک فلسطینی را که سوار بر دوچرخه بوده به دلیل نصب کردن پرچم فلسطین بر دوچرخه خود زیر گرفت و پس از آن نیز بازداشت کرد.

تعرض صهیونیست‌ها به فلسطینیان در قدس اشغالی و کرانه باختری در حالی ادامه می‌یابد که از واکنش مقاومت به تصمیم صهیونیست‌ها برای مصادره محله شیخ الجراح در قدس اشغالی تنها چند روز می‌گذرد.

درگیری رژیم صهیونیستی و گروه‌های مقاومت فلسطین از روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تعرض‌ها در قدس و مسجدالاقصی آغاز شد.

در این درگیری که تا بامداد روز جمعه دو هفته پیش در جریان بود، رژیم صهیونیستی در غالب حملات خود با هجوم به مناطق مسکونی، زنان و کودکان فلسطینی را به خاک و خون کشید که گروه‌های مقاومت فلسطین در پاسخ به این جنایت‌ها مواضع این رژیم را هدف حمله گسترده راکتی قرار دادند و سامانه گنبد آهنین در رهگیری بسیاری از آن‌ها ناموفق عمل کرد.

شامگاه روز پنجشنبه، پس از گزارش برخی منابع خبری درباره احتمال آتش‌بس، کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی رسما با توقف درگیری‌ها و آتش‌بس با میانجیگری مصر موافقت کرد.

گروه‌های مقاومت فلسطین نیز ساعتی بعد در بیانیه‌هایی جداگانه تأکید کردند که تا زمان پایبندی تل‌آویو به آتش‌بس به آن متعهد خواهند بود.

همچنین وزارت بهداشت غزه شامگاه جمعه گذشته خبر داد که شمار شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه به ۲۴۸ نفر رسیده است.

از این تعداد ۶۶ نفر کودک و ۳۹ نفر نیز زن بوده‌اند و شمار مجروحان این جنگ نیز به حدود ۲ هزار نفر رسیده است.

با اعلام آتش‌بس در حالی که تمامی رسانه‌های صهیونیستی به شکست تل‌آویو در این ماجراجویی جدید علیه مقاومت فلسطین و هزینه‌های هنگفت رژیم صهیونیستی در این مدت اذعان کردند، مردم فلسطین در غزه و کرانه باختری از جمله شهر قدس به خیابان‌ها آمدند و پیروزی مقاومت را جشن گرفتند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود