پیرو سفر یک روزه رئیس جمهور منتخب به قم انجام شد|
دیدار آیت‌الله رئیسی با مراجع عظام تقلید

به گزارش پایگاه خبری باطن به نقل از میزان آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز سفر یک‌روزه‌ای به شهر مقدس قم داشت.
وی در این سفر ضمن زیارت حرم مطهر حضرت معصومه (س) با مراجع عظام تقلید دیدار و گفت‌وگو کرد.
در جریان این دیدارها رئیس جمهور منتخب با آیت‌الله العظمی جعفر سبحانی دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار آیت‌الله رئیسی با مراجع تقلید
همچنین در ادامه رئیس جمهور منتخب با آیت‌الله العظمی سیدمحمد علی علوی گرگانی در قم دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار آیت‌الله رئیسی با مراجع تقلید
همچنین در ادامه رئیس جمهور منتخب با آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی در قم دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار آیت‌الله رئیسی با مراجع تقلید
همچنین در ادامه رئیس جمهور منتخب با آیت‌الله العظمی لطف‌الله صافی گلپایگانی دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار آیت‌الله رئیسی با مراجع تقلید
همچنین در ادامه رئیس جمهور منتخب با آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی دیدار و گفت‌و گو کرد.
دیدار آیت‌الله رئیسی با مراجع تقلید
آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در دیدار آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی با قدردانی از نقش آفرینی و حضور ایشان در صحنه‌های مختلف انقلاب به ویژه در انتخابات اخیر گفت: در ایجاد حماسه ۲۸ خرداد نقش آفرینی مراجع عظام تقلید بسیار موثر بود.

دکتر رئیسی با اظهار امیدواری نسبت به بهره مندی دولت سیزدهم از دعای خیر و رهنمود‌های مراجع تقلید به مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف از جمله معیشت و کسب و کار اشاره کرده و اظهار داشت: مردم با حضور خود وظیفه و تکلیف خطیری را بر دوش ما گذاشتند و مصمم هستیم به گونه‌ای عمل کنیم که مردم احساس کنند که وضعیت متفاوت شده است.

در این دیدار حضرت آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی نیز در سخنانی با خیرمقدم به رئیس جمهور منتخب و با تبریک پیروزی وی در انتخابات گفت: امروز استکبار جهانی با زر و زور و تزویر در مقابل جبهه مستضعفین قرار گرفته و مردم از شیطنت‌های استکبار به ستوه آمده و به دنبال عدالت و حق هستند، به همین خاطر است که دولت‌ها و ملت‌های دنیا از پیروزی شما خوشحال شدند و پیام‌های تبریک بی سابقه‌ای که از اقصا نقاط جهان ارسال کردند، موید این حرف است.

این مرجع عالیقدر تقلید با اشاره به تاکیدات حضرت علی علیه السلام به زمامداران مبنی بر مردمی بودن و اجرای عدالت و احیای حقوق مردم اظهار داشت: مردم شما را شخصیت متواضع و طرفدار عدالت می‌دانند و باید از فرصت ایجاد شده با اولویت بندی در مسیر رفع مشکلات مردم به ویژه گرانی و بیکاری گام برداشت.

آیت‌الله العظمی نوری‌همدانی خاطرنشان کرد: باید در انجام مسئولیت سنگینی که بر عهده گرفته‌اید به نحوی عمل کنید که رضایت مردم جلب شده و محرومیت‌ها برطرف شود.

دیدار با رعایت پروتکل بهداشتی
حضور و سخنرانی در جمع علما و فضلای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از دیگر برنامه‌های رئیسی در این سفر است.

گفتنی است دیدار‌های فوق با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و به دلیل شرایط کرونایی، نشست‌های مردمی، نخبگانی و سایر برنامه ها، در فرصت مناسب دیگری انجام خواهد شد

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود