انهدام باند ترور داعش در صلاح الدین عراق

نیروهای سازمان الحشد الشعبی (بسیج مردمی) از انهدام یک باند متعلق به گروه تروریستی داعش خبر داد.

کانال تلگرامی الحشد الشعبی گزارش داد که نیروهای این سازمان امروز پنجنشبه موفق شده‌اند یک «باند بزرگ ترور وابسته به داعش» را در استان صلاح الدین عراق بازداشت کنند.

به گفته الحشد، باند داعشی برای انجام عملیاتهای تروریستی شامل ترور شخصیتهای سیاسی، عشایری، مسئولان بومی و دولتی برنامه‌ریزی کرده بودند.

الحشد تأکید کرد که هدف عناصر داعش، برهم زدن امنیت و بی‌ثباتی صلاح الدین هستند؛ استانی که به مدد همکاری الحشد و نیروهای امنیتی، شاهد ثبات و امنیت مطلوبی است.

اخیرا داعش حملات متفرقه‌ای را در مناطق مختلف عراق انجام می‌دهد؛ البته بیشتر این حملات، به تیرهای برق است تا ملت این کشور را از نظر انرژی تحت فشار قرار دهد.

عناصر داعش در یک همپوشانی تمام عیار، همگام با آمریکا، در پی فلج کردن و محرومیت مردم عراق از نیروی برق هستند؛ اقدامی که از آن می‌توان به عنوان فعالیت دو لبه قیچی برای جنگ برق علیه ملت عراق یاد کرد.

در همین راستا، قاسم مصلح از فرماندهان عملیات الحشد الشعبی در الانبار، اخیرا جزئیات مهمی از عملیات امنیتی نیروهای این سازمان در غرب استان الانبار منتشر کرد.

مصلح گفت که الحشد بر اساس اطلاعاتی دقیق یک عملیات امنیتی را در شهر القائم انجام داد که منجر به کشف مقادیر زیادی سلاح و تجهیزات و یک خودروی بمب گذاری شد.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود