پروژه عادی‌سازی روابط با «نه» ورزشکاران مسلمان ورشکسته شد

نشریه «یدیعوت أحرونوت» رژیم صهیونسیتی در گزارشی به شکست تلخ این رژیم اشغالگر در پروژه عادی سازی روابط با کشورهای مسلمان و اعراب اعتراف کرد.

این نشریه معتبر عبری اعتراف کرد پروژه عادی سازی روابط با انصراف های متوالی ورزشکاران مسلمان و عرب مخصوصا در المپیک به بن بست رسیده و به نوعی هزینه های زیاد برای این پروژه بی فایده بوده است.

فتحی نورین جودوکا الجزایری در اولین روز مسابقات المپیک انصرافش را برای مواجه نشدن با ورزشکار رژیم اشغالگر قدس را اعلام کرد و این اقدام ورزشکار مسلمان بازتاب گسترده ای در دنیا داشت.

در پی این انصراف محمد عبدالرسول جودوکا سودانی نیز در حمایت از مقاومت فلسطین دست به اقدامی مشابه به نورین زد و حاضر به رویارویی با ورزشکار صهیونیست نشد.

دو انصراف پیاپی در مسابقات المپیک باعث شده تا این نشریه معتبر از واژه «وررشکستی پروژه عادی سازی روابط با کشورهای مسلمان و عرب» استقاده کند.

این اعتراف تلخ نشریه صهیونیستی نشان می دهد پروژه عظیم چند صدمیلیون دلاری رژیم اشغالگر با کمک عربستان، بحرین و امارات برای عادی سازی روابط با نه گفتن ورزشکاران مسلمان برای رویارویی با صهیونیست ها با شکست مواجه شده است.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود