واکسیناسیون را ۲۴ ساعته کنید

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در جلسه بررسی گام پنجم طرح شهید سلیمانی که عصر امروز در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: سپاه های استانی و وزارت بهداشت یک جهاد گسترده را برای مقابله با کرونا انجام داده‌اند و این روند باید با قدرت ادامه پیدا کند.

وی با تشکر از کادر درمان کشور و فعالان حوزه بهداشت و درمان برای حضور موثر در عرصه مقابله با کرونا گفت: این عزیزان تا حد توانشان برای ایجاد آرامش روانی و سلامت جسمی از هیچ کاری دریغ نکرده اند که جا دارد از آن‌ها تشکر کرد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ظرفیت‌های ما برای مقابله با این بیماری در حال افزایش است گفت: در حال شکل‌گیری یک آرایش قدرتمند در حوزه وزارت بهداشت و سپاه هستیم و با ورود واکسن به کشور نگرانی‌ها در این خصوص نیز از بین رفته است.

سرلشکر سلامی رعایت فاصله اجتماعی شستن دست‌ها قرنطینه بیماران و واکسیناسیون عمومی را مهم‌ترین عوامل برای مقابله با شیوع کرونا دانست و افزود اسلام همه ما را برای عمل خیر بسیج می‌کند و سبقت گرفتن از یکدیگر در عمل صالح را توصیه می‌کند از ما باید با تکیه بر این ارزش‌ها جامعه خود را در همه سختی‌ها را اداره کنیم.

وی افزود: همه دنیا درگیر بیماری کرونا هستند، اما در کنار این کشور ما در تقاطع چند عامل دیگر مانند تحریم فشار‌های روانی و جنگ روانی دشمنان و فشار‌های سیاسی و حتی اعراب نظامی و تحریم هستیم، اما چیزی که ما را می‌تواند موفق کند همین اراده و همکاری مردان وزن آن کشور ماست که موجب می‌شود از مسیر‌های صعب العبور و گردنه‌های سخت عبور کنیم.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما برای یک کار بزرگ دور هم جمع شدیم این یک دستور قاطع است که تمام سپاه‌های استانی با تمام ظرفیت کامل را با استفاده از ظرفیت عظیم و بی پایان بسیج به میدان بیایند تا بتوانیم عمل واکسیناسیون را به سرعت انجام دهیم.

سردار سلامی توسعه مراکز واکسیناسیون و یک امر مهم دانست و افزود: باید فرماندهان سپاه استانی با اختیار خود و بنا بر نیاز استان و شهر‌های مختلف مراکز را افزایش دهد ما نمی‌توانیم آلام و درد مردم را ببینیم به خانه‌های آن‌ها به رجوع کنید و قبل از رجوع آن‌ها به داد آن‌ها برسید.

وی افزود ما از رهبر انقلاب دستور داریم که برای نجات مردم از این بیماری از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کنیم هر عملی را برای خدمت به مردم لازم است انجام دهید و با نهایت احترام و تکریم و مهربانی و خشنودی کار مردم را پیش ببرید و بگذارید کوچکترین سختی بر مردم وارد نشود.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود