آل خلیفه در سالروز سازش با رژیم صهیونیستی بازداشت جوانان بحرینی را از سر گرفت

رژیم آل خایفه از چند روز پیش و در آستانه نزدیک شدن به اولین سالگرد امضای توافقنامه سازش منامه با صهیونیست‌ها در ۱۵ سپتامبر بازداشت مردان و پسران جوان را در تعدادی از مناطق بحرین از سر گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری ائتلاف 14 فوریه بحرین، یک منبع پیگیری بازداشت مخالفان بحرینی می‌گوید که «علی احمد ابوتاکی» و «محمود صابر»، از بازداشتی‌های سابق شهرک «بور»، روز یکشنبه دوازدهم سپتامبر به دست ماموران آل خلیفه ربوده شدند.

نظامیان آل خلیفه، سحرگاه دیروز دوشنبه سیزدهم سپتامبر هم به شهرک‌های «سماهیج» و «الدیر» حمله کرده و چند جوان و یک کودک را بازداشت کردند که اسامی برخی از آنها «حسن علی أحمد، محمد محمود، یوسف الجفیری، جاسم العکلة، مصطفى حسین، علی خرفوش، سلمان علی سلمان»،«علی عبد المحسن»(کودک) اعلام شده است.

باندهایی از مزدوران رژیم ال خلیفه چند روزی است، «علی عبدالعزیز» یکی دیگری از جوانان را در راستای حملات تروریستی نظام مند خود بازداشت کرده است.

بر اساس این گزارش جوانان ربوده شده غالبا به شکنجه‌گاه‌های رژیم آل خلیفه منتقل شده و روزها و هفته‌ها در معرض شدیدترین شکنجه‌ها قرار می‌گیرند تا از آنها به زور اعتراف گرفته شود؛ به خصوص که پادشاه این کشور با صدور فرمانی به سازمان اطلاعات ملی این کشور اختیار مستقیم بازداشت و بازجویی بدون تفهیم اتهام داده است.

وزرای خارجه بحرین و امارات، ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰، در کاخ سفید، توافق عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را با حضور «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر سابق این رژیم و «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا امضا کردند.

ملت وفادار به آرمان فلسطین در بحرین این اقدام رژیم آل خلیفه را خیانت توصیف کرده و خواستار لغو قرار داد سازش با صهیونیست‌ها شده‌اند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود