فرمانده هوانیروز ارتش اعلام کرد:
آمادگی هوانیروز ارتش برای جمع آوری آرای انتخابات

امیر خلبان یوسف قربانی در نشست خبری فرمانده هوانیروز ارتش به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش، گفت: بنا بر مصوبه حضرت امام خمینی (ره)، روز ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران نامیده شد و هرسال با توجه به توانمندی و کار‌هایی که ارتش انجام می‌داد یک یادگاری تحت عنوان رژه داشتیم، اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا رژه به صورت جمعی برگزار نمی‌شود و رژه‌ها در پایگاه‌ها انفرادی صورت می‌گیرد تا بتوانیم قدرت ارتش را نشان دهیم هرچند هر ساله به صورت متمرکز در یک مکان صورت می‌گرفت، اما امسال با توجه به وضعیت قرمز شهر‌ها به‌صورت محدود و خودرویی خواهد بود و هوانیروز هم این رژه را به‌صورت انفرادی در پایگاه‌ها انجام می‌دهد.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: هوانیروز ارتش که همواره در انتخابات حضور داشته، با بالگرد در مناطق صعب‌العبور اقدام به انتقال صندوق‌های رای خواهد کرد و آمادگی دارد که در بحث رای گیری‌ها با تمام قوا فعالیت کند.

فرمانده هوانیروز ارتش تصریح کرد: در بحث اورژانس هوایی نیز با توجه به مشکلاتی که در کشور وجود دارد ما در ۳۰ استان کشور اورژانس هوایی داریم و به هموطنان خدمات رسانی می‌کنیم.

هوانیروز بازوی توانمند نظام است

فرمانده هوانیروز ارتش گفت: هوانیروز به عنوان یک بازوی توانمند نظام است و مدیریت جهادی و ولایت مداری در آن جاری و ساری است.

امیر خلبان یوسف قربانی در نشست خبری افزود: هوانیروز همیشه در کنار مردم بوده؛ هست و خواهد بود و به عنوان سربازان ولایت در خدمت نیرو‌های مسلح خواهد بود و با توجه به مشکلاتی که در کشور وجود دارد، همواره پا در رکاب بوده و ۳۰ استان کشور را پوشش هوایی داده و عامل اقدامات ارزشمندی در این رابطه در سطح کشور بوده است.

خلبان قربانی افزود: ۱۹ تیر اوایل پیروزی انقلاب هوانیروز یک رژه هوایی بسیار خوبی در محضر امام راحل در قم برگزار کرد و بالگرد‌های ما در حضور امام (ره) رژه رفت.

وی گفت: باید یاد همه شهدا و به ویژه ۴۸ هزار شهید ارتش را گرامی بداریم که به همه ما درست عزت و مقاومت دادند و این مسیر را به یاری خدا ادامه خواهیم داد.

رونمایی از تجهیزات نوین رزمی و پشتیبانی هوانیروز ارتش

امیر سرتیپ دوم قربانی از رونمایی تجهیزات نوین رزمی و پشتیبانی هوانیروز آجا در روز ارتش خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: هوانیروز هرساله در روز ارتش از تجهیزات نوین رزمی و پشتیبانی خود رونمایی می‌کند و امسال نیز این اقدامات به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در داخل پایگاه‌ها به‌صورت انفرادی برگزار و بدین ترتیب دستاورد‌های جدید ارائه می‌شود.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود