پرورش‌خواه: بازیکنان استقلال زمان فکری نصف کارایی فعلی را هم نداشتند/ بازی با الشرطه اصلا آسان نیست

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازی با الشرطه عراق اصلا آسان نیست و استقلال باید در این بازی باهوش و کم‌اشتباه باشد.

باطن: بهروز پرورش‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص تساوی استقلال برابر الاهلی عربستان گفت: استقلال در این بازی از لحاظ بدنی تحلیل رفته بود و نتوانست در مجموع نمایش خوبی داشته باشد. با این تساوی همه چیز به بازی آخر کشیده شد و اگر استقلال در بازی آخر شکست بخورد و الدحیل و الاهلی مساوی کنند، همه چیز تمام می‌شود. با وجود اینکه الشرطه شانس صعود ندارد اما قطعا برابر استقلال محکم بازی خواهد کرد چون تیم های عراقی با تیم‌های ایرانی کری دارند. بازی با الشرطه عراق اصلا آسان نیست و استقلال باید در این بازی باهوش و کم‌اشتباه باشد.

وی با اشاره به عملکرد استقلال بعد از امدن قرهاد مجیدی تاکید کرد: استقلال بعد از آمدن مجیدی نتایج خوبی گرفت و این بازیکنان همان نفراتی هستند که زمان مربیگری محمود فکری هم در استقلال حضور داشتند. با این حال نمی‌دانم چرا استقلال در زمان فکری نتایج لازم را نگرفت و حتی دیگر زیبا هم فوتبال بازی نمی‌کرد، البته بازیکنان استقلال زمان فکری نصف این کارایی را هم نداشتند و این موضوع خیلی عجیب است. این فوتبالیست‌ها با فوتبالیست‌های زمان ما خیلی فرق دارند. ما در هر تیم یا با هر مربی که کار می‌کردیم تا آخرین حد ممکن تلاش می‌کردیم و دنبال مسائل حاشیه‌ای هم نبودیم. نتایج استقلال طوری یود که در نهایت سرمربی عوض شد و عملکرد همین بازیکنان به یکباره از این رو به آن رو شد.

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه آیا آبی‌پوشان در لیگ برتر شانسی برای قهرمان شدن دارند، تصریح کرد:‌هنوز چیزی مشخص نیست. خیلی‌ها می‌گویند که سپاهان یا پرسپولیس قهرمان خواهد شد اما من معتقدم که چیزی قابل پیش‌بینی نیست. استقلال و حتی چند تیم دیگر هم که در جدول پایین‌تر هستند می‌توانند شانس قهرمانی داشته باشند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود