کرمانی‌مقدم:‌ پرسپولیس بدون گل خورده می برد زیباتر می‌شد/سال گذشته قهرمانی آسیا مفت از دست رفت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مشخص بود پرسپولیس برای صدرنشینی می خواست مقابل الریان برنده شود.

باطن: مرتضی کرمانی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره برتری 4 بر 2 تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الریان قطر در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: مشخص بود پرسپولیس برای صدرنشینی می خواست در این مسابقه برنده شود و توانست با ارائه یک نمایش خیلی خوب و قابل قبول، با وجود دریافت 2 گل تیم حریف را پرگل شکسته داده و صدرنشین به مرحله بعدی صعود کند.

وی افزود: الریان در نیمه دوم چیزی برای از دست دادن نداشت و حمله می‌کرد اما بازیکنان پرسپولیس هم به ویژه در بخش تهاجمی خیلی خوب و هماهنگ کار کردند. این برد کمک می‌کند تیم با روحیه خوبی از هند برگردد.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به گل‌های خورده این تیم مقابل الریان گفت: خط دفاعی پرسپولیس تغییر کرده و فرشاد فرجی جانشین سیدجلال حسینی شده بود. وی تازه به پرسپولیس آمده و به عنوان بازیکن جوان تا رسیدن به هماهنگی با سایر نفرات نیاز به زمان دارد. البته اگر پرسپولیس بدون گل خورده این مسابقه را به پایان می‌رساند زیباتر بود.

کرمانی مقدم درباره استفاده از محمد شریفی در پست هافبک تدافعی به دلیل مصدومیت سه هافبک دفاعی اصلی پرسپولیس توضیح داد: در این مسابقات نفرات جوان هم باید بازی کنند و تجربه به دست آورند. یحیی گل‌محمدی با فرصت دادن به نفرات جوانی مثل محمد شریفی در لیگ قهرمانان کار خوبی انجام داد. قطعاً با تجربه شدن چنین جوان‌هایی در لیگ برتر به سود پرسپولیس خواهد بود.

وی درباره ادامه مسیر پرسپولیس پس از بازگشت به مسابقات داخلی گفت: با توجه به توانایی و پتانسیل پرسپولیس این تیم می‌تواند لیگ برتر و جام حذفی را به دست آورد اما امسال به هدف بزرگتری فکر می‌کنیم. سال گذشته قهرمانی آسیا را مفت از دست دادیم و باید امسال به قهرمانی فکر کنیم. از طرفی با تجربه تر شدن بچه‌ها سبب می‌شود شانس مان برای کسب قهرمانی آسیا بیشتر شود.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود