محسن رضایی:
بیت‌المقدس هم مانند خرمشهر آزاد خواهد شد

به گزارش باطن، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح امروز از روستای سادات آبادان بازدید کرد و ضمن گفتگو با اهالی، با مشکلات مردم و محرومان این روستا آشنا شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، سپس به مسجد جامع خرمشهر رفت و طی سخنان کوتاهی در جمع روزه داران خرمشهری با گرامیداشت روز جهانی قدس گفت: قدس شریف بیش از شش دهه است که مانند آن مقطعی که خرمشهر عزیز در اشغال ارتش بعث بود، در اشغال صهیونیست‌ها است. صدامیان نمی‌خواستند شهر شما را ترک کنند. می‌خواستند اینجا بمانند. بسیاری از مناطق شهر را به شدت ویران و حتی با خاک یکسان کرده بودند، اما به لطف پروردگار متعال و آن روح بلند امام عظیم الشان و ایثار رزمندگان، فداکاری جوانان ملت ایران، خرمشهر آزاد شد.

رضایی افزود: من می‌خواهم در مسجد جامع خرمشهر این را بگویم که روزی می‌رسد که بیت المقدس هم آزاد خواهد شد و ما مسلمانان در مسجد الاقصی، قبله گاه اول مسلمین نماز می‌خوانیم. البته این کافی نیست؛ اگر ما خرمشهر را آزاد کردیم، باید خرمشهر را از دشمنان داخلی هم آزاد کنیم تا آباد شود. اگر بیت المقدس هم آزاد شود، باید فلسطین را از شر بدخواهان آزاد کنیم.

وی افزود: متاسفانه مشاهده فقر برخی مردم در شهر خرمشهر موجب تاثر ما رزمندگان دفاع مقدس می‌شود. من از این صدمات که به مردم رسیده است و در مشکلات به سر می‌برند، خجالت می‌کشم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: یک زمان، خون پاکترین فرزندان این کشور برای آزادی این شهر ریخته شده است و باید امروز خرمشهر و مسجد آن، چون نگینی از آبادانی و گلستانی از زیبایی می‌درخشید و مردم را از سراسر جهان به خود جذب می‌کرد. باید خرمشهر‌ها را از آن کسانی که در این کشور با فساد و تبعیض، بیت المال را به تاراج می‌برند، آزاد کرد. در سخنان امام راحل شنیده اید، در صحبت‌های رهبر معظم انقلاب می‌بینید، در وصیت امیرالمومنین (ع) و ائمه (ع) می‌خوانید که فلاح و رستگاری دنیا و آخرت مردم، مساله مهمی است.

رضایی گفت: خواستم در روز قدس، در شملچه در جوار شهدا و در مسجد جامع خرمشهر در کنار شما مردم فداکار باشم. ان شاء الله، روزی، قدس هم مانند خرمشهر آزاد خواهد شد.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود