حال و هوایی ضد صهیونیستی ایران در روز جهانی قدس

امسال به دلیل شیوع کرونا روز جهانی قدس در تهران متفاوت‌تر از سنوات گذشته برگزار می‌شود و مراسم‌های نمادینی از جمله اهتزاز پرچم فلسطین و به آتش کشیدن پرچم رژیم صهیونیستی در کنار فعالیت‌های فرهنگی مختلف، در مناطق مختلف پایتخت به اجرا آمده است.

همزمان با آخـریـن جمعه مـاه مبـارک رمـضان مراسم بزرگداشت روز جـهانـی قـدس از ســاعـت 10:00 صــبح در تهران آغاز شده و میـادیـن بزرگ شـهر و مسیرهای اصلی پایتخت شاهد برپایی مراسم‌های ویژه در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و تاکید بر لزوم آزادی قدس اشغالی است.

مراسم امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا بنا بر تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا بدون حضور جمعیت و صرفاً با برپایی برنامه‌های ویژه از جمله پخش سرودهای انقلابی و مقاومت، بر افراشته شدن پرچم فلسطین، به آتش کشیدن پرچم‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا و توزیع اقلام فرهنگی-تبلیغاتی برگزار شده است.

مراسم خودجوش گرامیداشت روز جهانی قدس در میدان فلسطین و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی آغاز شد.

به گزارش ایلنا، در این مراسم که به صورت کاملا خودجوش برگزار شده، قرار است پرچم فلسطین در میدان فلسطین به اهتزاز درآید و همچنین پرچم رژیم غاصب صهیونیستی و امریکا به آتش کشیده شود.

شرکت‌کنندگان در این مراسم پرچم‌هایی از فلسطین و حزب الله لبنان در دست دارند و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می‌کنند.

در این مراسم قطعاتی از سروده‌های حامد زمانی در محکومیت جنایات صهیونیست‌ها پخش می‌شود.

موتورسوارها هم به صورت خودجوش در میدان حاضر هستند.

قرار است امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا روز جهانی قدس در فضای مجازی بیش از پیش برجسته شود و کلیدواژه روزجهانی امسال در فضای مجازی “القدس اقرب” است.

 

 

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود