نماینده کلیمیان در مجلس دهم:
موحدان عالَم در مقابل رژیم صهیونیستی بایستند

به گزارش باطن، سیامک مره‌صدق نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم با اشاره به در پیش بودن روز قدس گفت: روز قدس تنها مختص مردم فلسطین نیست و مخصوص همه مستضعفین عالم است.

وی افزود: همه مستضعفان عالم در این روز انزجار خود را از استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی که نماینده استکبار در منطقه است اعلام می‌دارند.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم اظهار داشت: رژیم صهیونیستی به عنوان نماینده استکبار در منطقه سعی دارد تا خواسته‌های آمریکا به عنوان سرکرده استکبار جهانی را به مردم مظلوم منطقه تحمیل کند.

مره‌صدق خاطرنشان کرد: اگرچه امسال به خاطر اپیدمی بیماری کرونا امکان برگزاری تظاهرات وجود ندارد، اما جبهه مقاومت و آزادگان جهان باید در فضای مجازی و از طریق رسانه‌های خود روز قدس را زنده نگاه دارند و اجازه ندهند که در خاطره‌ها کمرنگ شود.

وی افزود: همه موحدان باید به پیروی پدر معنوی موحدان عالم یعنی آیت‌الله خامنه‌ای در مقابل استکبار و صهیونیسم بایستند و از ایستادگی در برابر آن خسته نشوند.

وی در پایان گفت: همه آزادگان جهان باید ملت ایران را برای ایستادگی در برابر استکبار الگوی خود قرار دهند و همانطور که ملت ایران همه سختی‌های آن را به جان خریده، از سختی‌های این راه خسته نشوند و خستگی‌ها را به جان بخرند و در برابر استکبار و صهیونیسم بایستند.

منبع: فارس

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود