راه‌اندازی ستاد حامیان آیت‌الله رئیسی در دانشگاه تهران از سوی جامعه اسلامی دانشجویان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با راه اندازی ستاد حامیان دانشجویی آیت الله رئیسی در این دانشگاه از تمامی دانشجویان دانشگاه تهران برای پیوستن به این ستاد دعوت کرد.

به گزارش باطن به نقل از خبرگزاری فارس، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران که اخیرا قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه را راه اندازی کرده بود هم اکنون با انتشار بیانیه ای از راه اندازی ستاد حامیان دانشجویی آیت الله سیدابراهیم رئیسی در این دانشگاه خبر داد و از تمامی دانشجویان دانشگاه تهران برای پیوستن به این ستاد دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم ۗ

انقلاب اسلامی ایران در شرایطی پا به قرن پانزدهم هجری خورشیدی گذاشته است که گرچه دشمنانش خواب های پریشانی برای او دیده اند اما دوستان و دلسوزانش با نگاهی امیدوار به افق های روشنی که پیش روی آن است, چشم دوخته اند.

از پیروزی انقلاب تاکنون فراز و فرودهای زیادی را پشت سر گذاشته ایم و با چالش های مختلفی در راه پیشرفت و تعالی کشور دست و پنجه نرم کرده ایم. تجربه بیش از چهار دهه به ما آموخته است که هرکجا کامیابی و موفقیت بوده، بر مبنای تفکر انقلابی شکل گرفته و هرکجا ناکامی و ناکارآمدی دیده شده، ناشی از روی گردانی مسئولان نسبت به اصول و ارزش های انقلاب بوده است.

در هشت سال گذشته به خوبی مشاهده کردیم دولتی که با وعده های فراوان اعتماد مردم را جلب کرد، چگونه با کم توجهی به اصول انقلاب، رهنمودهای رهبری و دغدغه های اصلی مردم، خسارات فراوان به کشور وارد نمود و ظرفیت های بسیاری را معطل گذاشت. همگان دیدیم که رأی تک تک ما، بر آینده کشورمان تاثیرگذار است و چه بسا جبران خسارت های ناشی از یک انتخاب غلط، دشوار یا غیرممکن است
انتخابات در نظام اسلامی، هم حق و هم تکلیف است. حق انتخاب با مردم است و تکلیف این است که با شناخت کافی، گزینه اصلح را انتخاب کنیم.

ما دولت کار می‌خواهیم، نه دولت شعار؛ دولت خدمت‌گذار، نه دولت منت‌گذار؛ دولت اقدام و عمل، نه دولت وعده و ادعا؛ دولت با مردم، نه دولت بر مردم؛ دولت اقتصاد مقاومتی پایدار، نه اقتصاد لیبرال وابسته؛ دولتی از جنس مردم، نه دولتی از جنس اشراف؛ دولت متکی بر توان داخلی، نه دولت دل سپرده به آمریکا و اروپا. دولت پاکدستی و نه دولت حقوق‌های نجومی و در یک کلام، ما دولت جوان و حزب اللهی می خواهیم.

معتقدیم انتخاب یک رییس جمهور طراز انقلاب اسلامی، پیش نیاز شکل گیری دولت جوان و حزب اللهی است و بر همین اساس، ما حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی را گزینه اصلح انتخابات ریاست جمهوری معرفی می کنیم.

معتقدیم که ایشان برخوردار از صلاح و امانت، کارآزموده در مدیریت های کلان، آشنا به درد مردم ، پیرو خط ولایت، عدالتخواه و ضدفساد است و می تواند یک دولت مردمی برای شکل گیری ایران قوی به وجود آورد.

چندی پیش در جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران قرارگاه شهید دیالمه را تشکیل دادیم و تلاش نمودیم گفتمان انقلابی را تبیین و گفتمان غربگرا را نقد کنیم و اکنون به نقطه ای رسیده ایم که ضمن احترام به تمامی نامزدهای انتخابات، اعلام می کنیم حجت الاسلام و المسلمین رئیسی بهترین نماینده گفتمان اصیل و انقلابی است و در این راستا ستاد حامیان دانشجویی سیدابراهیم رئیسی در دانشگاه تهران را راه اندازی و از تمامی دانشجویان دانشگاه تهران که نسبت به آینده ایران اسلامی دغدغه مندند، دعوت به همکاری در این ستاد می نماییم.

امید که با لطف و عنایت خداوند متعال و حضرت ولیعصر(عج)، در تحقق دولت جوان و حزب اللهی که مقدمه شکل گیری تمدن نوین اسلامی است، سهیم باشیم.

و العاقبه للمتقین

لینک دعوت به همکاری در ستاد حامیان دانشجویان سید ابراهیم رئیسی در دانشگاه تهران

https://b2n.ir/p14057

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود