پیش بینی روند بازار
مقاومت حساس در بازار سکه

پیشروی قیمت دلار در بازار ارز، دندان قیمت سکه برای تغییر کانال را تیز کرده است. قیمت سکه می تواند از مرز مقاومتی حساس عبور کند؟

اگر امروز بهای سکه از محدوده ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عبور کند، می توان انتظار صعود فلز گران بهای داخلی به کانال ۱۱ میلیون تومانی را داشت. صعود احتمالی سکه به کانال ۱۱ میلیون تومانی در شرایطی رخ خواهد داد که پنج شنبه گذشته این فلز گران بها در محدوده ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار گرفته بود. به گفته فعالان، سکه تنها در صورتی امروز به کانال ۱۱ میلیون تومانی نخواهد رفت که دلار از محدوده ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومانی عقب نشینی کند.

دیشب در معاملات پشت خطی دلار حدود ساعت۱۱ شب به بالای ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان رفت. سکه با دلار ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومانی حدود ۱۱ میلیون تومان ارزش دارد.معاملات شبانه سکه معمولا حدود ساعت ۹:۳۰ شب تعطیل می شود. به این ترتیب، دیشب اثر رشد قیمت پشت خطی دلار در بازار سکه منعکس نشد. فلز گران بهای داخلی در آخرین معاملات پشت خطی شب گذشته پشت محدوده ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی معامله شد.

بازار

انتظار تحلیل گران فنی از آینده سکه
به باور تحلیل گران فنی، امروز فلز گران بهای داخلی در گام اول محدوده ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی را در پیش رو دارد و در صورت عبور از آن‌، می تواند کانال ۱۱ میلیون تومانی را ملاقات کند. افزایشی های بازار سکه اعتقاد دارند، با توجه به رشد روزهای اخیر کانال ۱۲ میلیون تومانی برای فلز گران بهای داخلی فعال شده است. با این حال، هم چنان برخی از معامله گران باور دارند که رشد روزهای اخیر هیجانی است و بازار به دلیل مذاکرات در جریان هسته ای نمی تواند شاهد افزایش های قابل توجه باشد.

قیمت سکه

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود