اعلام حمایت جبهه پایداری از آیت الله رئیسی در انتخابات 1400

جبهه پایداری انقلاب اسلامی از آیت الله سیدابراهیم رئیسی به عنوان نامزد اصلح در انتخابات 1400 اعلام حمایت کرد.

به گزارش باطن به نقل از خبرگزاری فارس، جبهه پایداری انقلاب اسلامی در بیانیه ای، ضمن معرفی آیت الله سیدابراهیم رئیسی به عنوان نامزد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، تاکید کرد: از هیچ تلاشی برای موفقیت ایشان در مسیر خدمت به اسلام عزیز و ملت سربلند ایران، چه در زمان انتخابات و چه پس از آن، دریغ نخواهیم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است؛

«ملت شریف ایران

در فجر طلوع قرن پانزدهم هجری شمسی و مراحل آغازین گام دوم انقلاب، بار دیگر در معرض انتخابی سرنوشت ساز قرار گرفته ایم. اهمیت مضاعف انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری بر کسی پوشیده نیست به گونه ای که شاید بتوان گفت کمتر انتخاباتی در حیات پرچالش انقلاب اسلامی ایران به اهمیت این انتخابات بوده است. با پشت سر گذاشتن چهل و دو سال سرشار از مخاطرات و تجربه ها، پستی ها و بلندی ها و ریزش ها و رویش ها، بهره مندی ها و محرومیت ها، اکنون به بلوغی رسیده ایم که با توجه به تجربیات گذشته بتوانیم از میان گزینه های مطرح بهترین را برای مسئولیت خطیر اجرائی کشور انتخاب کنیم. کسی که با اجرای منویات و سیاست های حکیمانه ولی امر مسلمین، انقلاب را در مسیر اصلی خویش راهبری و چشمان جهانیان را از پیشرفت های همه جانبه و عزت و عظمت ایران اسلامی خیره کند.

آشکار شدن ناکارآمدی گفتمان نگاه به بیرون، و دولت برآمده از آن، ملت را مصمم به انتخاب راه مقاومت و تکیه بر توان داخلی به جای امید واهی به بیرون مرزها کرده است. گرچه تعدد نامزدها در این دوره خود حاکی از مقبولیت عام نظام اسلامی است اما برای انتخاب نامزد اصلح لازم است آزمون و خطا را کنار گذاریم و به نامزدی روی آوریم که تیزبینی، کارآمدی، فساد ستیزی و پاک دستی خود را در این سال ها جلوی چشم ملت ایران قرار داده است.

زمینه سازی وحدت نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی، ناامید ساختن غرب گرایان، زمینه سازی برای شرکت حداکثری مردم در انتخابات به دلیل عدم وابستگی به جناح خاص، کارنامه درخشان فعالیت های فساد‌ستیز و عدالت‌مدارانه، داشتن ظرفیت تشکیل دولتی کارآمد، متعهد، جوان و با نشاط، و در نتیجه گره گشا، داشتن توان اقدامات عدالت‌جویانه و در نتیجه چشاندن طعم شیرین عدالت به ملت و ایجاد زمینه صلاح و سداد در سطوح مختلف مدیریتی بویژه در ساحت اقتصاد مقاومتی برخی از مهمترین دلائل برای انتخاب نامزد اصلح بوده است.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی پس از بررسی دقیق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در همه ابعاد و در نظر گرفتن شرایط حساس داخلی و بین المللی، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی را به عنوان نامزد اصلح به شما ملت عزیز و شریف ایران معرفی می کند و اعلام می دارد که با تمام توان در این مسیر نورانی انجام وظیفه کرده از هیچ تلاشی برای موفقیت ایشان در مسیر خدمت به اسلام عزیز و ملت سربلند ایران چه در زمان انتخابات و چه پس از آن دریغ نخواهد کرد.

از همه آحاد مردم، تشکل ها، گروه ها و اقشار ملت عزیز انتظار می رود ضمن شرکت با شکوه در انتخابات به نامزد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ رأی دهند؛ امید می‌رود رضایت ولی‌امر مسلمین امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و دعای خیر امام عصر حجت ابن الحسن(عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) توشه راه شما در این مسیر خطیر و نورانی باشد.

والسلام علیکم و رحمت الله»

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود