جلالی‌زاده : محسن رضایی تنها نامزدی بود که در مناظره برای حل مشکلات مردم برنامه داشت

یک فعال سیاسی اصلاحطلب با بیان اینکه محسن رضایی تنها نامزدی بود که در مناظرات برای حل مشکلات مردم برنامه داشت، اظهار کرد که رضایی مسایلی را مطرح کرد که دیگر ان جرات بیان آن را نداشتند.

به گزارش باطن، جلال جلالی‌زاده، عضو حزب اتحاد ملت در گفت‌وگویی با «نامه‌نیوز» درباره مناظره امروز، آن را به «مچ‌گیری» تشبیه کرد و گفت: « نامزدها به جای ارائه راهکار و شعارهای امیدبخشی که مردم را دلگرم کند، تلاش کردند که نقاط ضعف خانوادگی، اداری و سوابق یکدیگر را افشا کنند.»

وی افزود: «اینگونه مناظرات به خاطر حذف رقیب از صحنه بود و به نظر من فقط محسن رضایی بود که حرف از به کارگیری زنان در کابینه، اهل سنت و حل مشکلات مردم داشت. سایرین یا به سوابق خود اشاره و یا طرف مقابل را تخطئه می‌کردند.»

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: «هیچ کدام حرف تازه ای نداشتند و نشان دادند که در قد و قامت ریاست جمهوری نیستند.»

این نماینده پیشین مجلس گفت: «به هر صورت مردم منتظر هستند که از نظر سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی وعده های قابل اجرایی بدهند. مثلا محسن رضایی بحث استفاده از استانداران بومی را مطرح کرد که قطعا با استقبال مواجه می‌شد. یا به مساله اهل سنت اشاره کرد که هیچ کاندیدای دیگری جرات نکرد اسم آنان را ببرد»

وی ضمن ابراز امیدوار به اینکه «مناظرات بعدی شفاف‌تر ، واضح‌تر و عالمانه تر باشد» گفت: «همه نقاط ضعفی دارند و هیچ انسانی هم بدون ضعف نیست اما در شرایط فعلی کاندیدا باید حرف جدیدی برای گفتن داشته باشد و تهدید به بگیر و ببند، تخطئه دولت قبل و … در شان کاندیداها نبود و امیدوارم که کاندیداها در مناظرات بعدی هم معضلات و مشکلات را بیان کنند و هم راهکارها را برای گشودن گره‌های کور بیان کند.»

جلالی‌زاده در پایان گفت: «به نظر من این مناظره کاندیداها را بیشتر تضعیف کرد تا تقویت».

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود