نیکزاد: دغدغه دولت روحانی مذاکره با غرب بود / آقای همتی چرا ۹۰ هزار میلیارد تومان به ۱۱ نفر وام‌ داده شد؟/چرا ارز ۴۲۰۰ را به ۳۵۰ نفر دادید؟

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه مردم عزم خود را جمع کرده‌اند تا یک دولت انقلابی را راهی پاستور کند، گفت: دولت روحانی نتوانست مشکلات کشور را سامان دهد.
به گزارش باطن به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، علی نیکزاد شامگاه چهارشنبه در جمع حامیان آیت‌الله رئیسی در پیاده‌راه سبزه‌میدان زنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای زنجان اظهار داشت: مردم استان زنجان در سال 96 گل کاشتند چرا که زنجان در شمالغرب کشور تنها استانی بود که به آیت‌الله رئیسی بیشترین رای را داد.

وی با بیان اینکه مردم انقلابی استان زنجان در 42 سال گذشته همواره در حال خلق حماسه بوده‌اند، خاطرنشان کرد: نقش رزمندگان زنجانی در دفاع مقدس هیچ‌گاه از ذهن مردم پاک نخواهد شد؛ همینطور نقش زنجان در تربیت دانشمندان کشور همانند شهید مجید شهریاری بسیار مهم و ارزشمند است.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در ادامه با تشریح اینکه بعد از انقلاب بود که جمهوریت اجازه داد مردم در زمینه انتخاب مسئولان تصمیم‌گیری داشته باشند، افزود: در 42 سال گذشته دولت و مجلس همواره از سمت مردم انتخاب شدند. این مردم بودند که تشخیص دادند چه کسانی باید مسئول شوند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی‌ها با اینکه توسط مردم انتخاب شده‌اند ولی فراموش می‌کنند که به همین مردم باید خدمت کنند، عنوان کرد: آیا دولت فعلی در راستای خدمت به مردم کاری کرده است؟ آیا این دولت پاسخگوی عملکردش به مردم بوده است؟

نیکزاد ادامه داد: آقای همتی چرا پاسخگوی این سوال نیستند که چرا 11 نفر بیش از 90 هزار میلیارد تومان وام گرفته‌اند ولی راضی نیستند این پول‌ها را پس بدهند؟ چرا آقایان این موضوعات را شفاف‌سازی نمی‌کنند؟

وی در ادامه گفت: این چه دولتی است که برادر رئیس دولت، برادر معاون دولت، داماد وزیر دزدی کرده‌اند و امروزه در زندان تشریف دارند؟ این چه دولتی است که نزدیکان این دولت در کار مافیای واردات موز به کشور هستند؟ آیا این دولت می‌تواند مشکلات مردم را حل کند؟

مافیای ارز 4200 تومانی

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی گریزی به ارز 4 هزار و 200 تومانی زد و افزود: آن‌ها گفتند این ارز را حذف نکنید تا کالاهای اساسی به مردم ارزان برسد. سوال ما این است آیا کالای اساسی ارزان به دست مردم رسید؟ چرا ارزهای دولتی را به 350 نفر دادند و تمایلی ندارند از آن‌ها پس بگیرند؟

وی با بیان اینکه امروزه جوانان از اینکه دولتمردان نتوانسته‌اند اشتغال، مسکن و ازدواج آنان را حل کنند گلایه دارند، عنوان کرد: در یکی از کمیسیون‌های مجلس از همتی رئیس سابق بانک مرکزی پرسیدم چرا برای دادن وام به حوزه مسکن معطل می‌کنید؟ پاسخ داد که نمی‌توانم برای مسکن وام بدهم چون که بانک‌ها متضرر می‌شوند.

نیکزاد با اشاره به اینکه دولت و مجلس دهم عملکرد ضعیفی از خود نشان دادند و مردم آن‌ها را کنار زد، تشریح کرد: همین مردم با حضور پرشور خود در اسفند 98 مجلس انقلابی را برای بهارستان انتخاب کرد. امروز هم عزم خود را جمع کرده است تا یک دولت جوان و انقلابی را راهی پاستور کند. مردم امیدوارند همانگونه که حضور آیت‌الله رئیسی قوه قضاییه را متحول کرد با حضور ایشان در ریاست جمهوری، دولت را نیز متحول کند.

وی تشکیل دولت انقلابی را ضروری توصیف کرد و افزود: دولت انقلابی باید در کنار مجلس انقلابی شکل بگیرد و مشکلات مردم را ریشه‌کن کند. مشکلات کشاورزی، راه‌ها، مسکن، اشتغال، فروش صنایع‌دستی، مشکلات خام‌فروشی معادن و صدها مشکل دیگر با حضور دولت انقلابی قابل حل است.

خانه خراب شدن مردم در بورس

نیکزاد با تاکید بر اینکه دولت فعلی خانه مردم را در بورس خراب کرد، گفت: همین دولت با تدبیر و مدیریت می‌توانست آورده مردم را در زمینه نفت و پتروشیمی با سود تضمینی 40 درصد برای رشد و توسعه کشور هزینه کند ولی این کار را نکرد و فقط کسری بودجه خود را تامین کرد.

شکست در برجام

وی کارنامه دولت را در زمینه بین‌المللی صفر توصیف کرد و گفت: آن‌ها نتوانستند در برجام حقشان را بگیرند. دنیا آن‌ها را قبول نداشت و به راحتی به تعهدات خودشان عمل نکردند ولی آن‌ها همچنان اصرار داشتند که به غرب امتیاز دهند. ای کاش آقایان که اینهمه دغدغه مذاکرات با غرب را داشتند کمی دغدغه خدمت به مردم را داشتند.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی با تاکید بر اینکه ما به دنبال دیوارکشی نیستیم بلکه به دنبال تحول در زمینه‌های فرهنگ، ورزش، پیشرفت کشور، بهبود وضعیت مسکن و ازدواج جوانان هستیم، افزود: دغدغه آیت‌الله رئیسی فقط خدمت به مردم است. از مردم می‌خواهم هنگام رای دادن به کارنامه و عملکرد گذشته آن‌ها دقت کنند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود