سروری در کانون اقوام شورای ائتلاف: هیچ‌کس پاسخگوی خالی شدن جیب مردم نیست

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه رویکرد نادرستی بر کشور حاکم شده که نتیجه ناکارآمدی و بی‌نظمی، تحمیل این مشکلات بر مردم بوده است، گفت: هیچ‌کس پاسخگوی خالی شدن جیب مردم نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر، پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در نشست کانون ملی اقوام و تشکل‌های قومی و جغرافیایی این جبهه در سخنانی با اشاره به مشکلات کشور، گفت: بنده معتقدم که ۲۸ خرداد یک یوم‌الله دیگر و قرار است که اتفاق بزرگی در اثر تلاش‌ها و مجاهدت‌های شما عزیزان شکل گیرد.

وی افزود: امام خمینی و رهبر انقلاب همواره تأکید داشتند که مسئولین خادم و نوکر مردم هستند؛ قرار بود این قاعده باشد، اما متأسفانه حکمرانی غلط ایجاد شده که با ریشه‌های نظام سازگاری ندارد.

سروری در ادامه اظهار داشت: قرار بود در نظامی که براساس فرمایشات حضرت امام شکل گرفته است، نقش خدمت مردم، برای مردم پررنگ باشد که اکنون اینطور نیست، ما فکر می‌کنیم در ۲۸ خرداد قرار است که این نظام برگردد و روی پاهای خود راه برود.

وی ادامه داد: متأسفانه روزهای سختی برمردم ما گذشته و شرایط کاملا ناهماهنگ با خواست و شأن ملت است؛ رویکرد نادرستی بر کشور حاکم شده که نتیجه ناکارآمدی و بی‌نظمی، تحمیل این مشکلات بر مردم بوده و در شرایطی که جیب مردم خالی و سفره‌شان کوچک شده، هیچکس هم پاسخگو نیست.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در پایان گفت: ما امیدواریم با تلاش‌های همه شما عزیزان در سراسر کشور در ۲۸ خرداد یک اتفاق و تغییر انجام شود و این اتفاق مبارک، یعنی بازگشت نظام به ریل اصلی یعنی، خدمت به مردم رقم بخورد.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود