پرچمدار کاروان ایران در پارالمپیک مدال طلایش را به «رئیسی» اهدا کرد

بانوی پرچمدار کاروان ورزشی ایران در پارالمپیک 2016 مدال طلایش را به آیت‌الله رئیسی اهدا کرد.

به گزارش باطن به نقل از خبرگزاری فارس، بانوی پرچمدار کاروان‌ ورزشی ایران در مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶، مدال طلای خود را به آیت‌الله رئیسی اهدا کرد.

«عشرت کردستانی» در گردهمایی عصر امروز دختران حامی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در تالار فرهنگیان‌ تهران، حمایت خود و جمعی از بانوان ورزشکار از این نامزد ریاست جمهوری را اعلام کرد.

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته بانوان معلول ایران، استفاده تبلیغاتی ابزاری برخی کاندیداهای خاص از بانوان در انتخابات پیش رو بدون توجه به مشکلات زنان در هشت سال گذشته را محکوم کرد و آن را توهین به شخصیت و عزت جامعه بانوان دانست.

وی پس از ایراد سخنرانی، مدال طلای خود را به پاس خدمات آیت‌الله رئیسی در آستان قدس رضوی، به وی اهداء کرد.

عشرت کردستانی از جانبازان ۵۰ درصد است که در سن ۱۹ سالگی بر اثر برخورد با مین‌ در منطقه شلمچه از ناحیه پا دچار جراحت شده است.

این ورزشکار کرمانی که در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ نیز عنوان بهترین بازیکن ایران در مسابقه ایران و آمریکا را کسب کرده، برای حمل پرچم کاروان ایران در مسابقات معلولین که به نام «شهدای منا» نامگذاری شده بود، از لباس احرام استفاده کرد.

آیت‌الله رئیسی نیز با تقدیر از این اقدام ارزشمند، اعلام کرد: مدال طلای این بانوی ورزشکار را به آستان قدس رضوی تقدیم می‌کند.

وی افزود: البته من تاکنون هیچ هدیه‌ای‌ را به خانه‌ام نبرده‌ام و به نام صاحبان هدیه، در همان مجموعه که مسئولیت داشته‌ام‌، ثبت و ضبط کرده‌ام.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود