رسولی: فرآیندهای ائتلاف و سیاست اشتراک صفر جواب داد/

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: لیست ائتلاف به سرلیستی آقایان چمران و سروری مورد اقبال مردم واقع و پیروزی شرینی را به جریان نیروهای انقلاب تقدیم کرد.
به گزارش باطن به نقل از خبرگزاری تسنیم، امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره آخرین وضعیت لیست تهران سربلند، اظهارداشت: لیست‌های بی فرآیند نتوانستند مردم تهران را قانع کنند و لیست ائتلاف به سرلیستی آقایان چمران و سروری مورد اقبال مردم واقع و پیروزی شرینی را به جریان نیروهای انقلاب تقدیم کرد.

وی افزود: سیاست اشتراک صفر و فرایندهای ائتلاف جواب داد و ایستادگی برمنطق و اصول کار درستی بود که البته فشار زیادی از سمت سهم خواهان به ما وارد کرد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با تاکید بر اینکه شورای ائتلاف و عملکرد آن ثابت کرد زمانه‌ی”تصمیم‌های اتاقکی” تمام شده است، گفت: اکنون دوره رقابت پایان پذیرفته و همگی باید درکنار هم خادم مردم و انقلاب باشیم.

رسولی، تصریح کرد: ائتلاف از هم اکنون بار دیگر اعلام می‌نماید که پذیرای همه جریان‌ها و افرادیست که دل درگرو انقلاب دارند و البته منطق و اصول را در کارتشکیلاتی ‌مقدم بر سلیقه شخصی می‌دانند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گریزی هم به انتخابات میاندوره‌ای مجلس زد و گفت: انتخاب آقای کوثری به عنوان نماینده تهران که گزینه ائتلاف نیروهای انقلاب بودند نیز نشانه اعتماد مردم و ویژگی‌های بارز ایشان است و امیدواریم این انتخاب معقول و کارآمد و البته بی حاشیه کمکی برای مجلس یازدهم باشد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب همچنین از برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه در روزهای آتی خبر داد.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود