دستور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برای بررسی حادثه واژگونی اتوبوس حامل سربازان

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از سربازمعلمان در حادثه واژگونی اتوبوس، از دستگاه‌های مسئول خواست ضمن بررسی دقیق حادثه نسبت به شناسایی علت حادثه، با مقصران احتمالی برخورد شود.

به گزارش باطن به نقل از خبرگزاری فارس، در پی واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافری در دهستان دهشیر شهرستان تفت استان یزد که به جان باختن پنج سرباز معلم و ۲۸ مصدوم منجر شد، رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی ضمن تسلیت این حادثه ناگوار ، از دستگاههای مسئول خواست ضمن بررسی دقیق حادثه نسبت به شناسایی علت حادثه، با مقصران احتمالی برخورد شود.

در پیام سردار سرلشکر محمد باقری آمده است:

حادثه واژگونی اتوبوس حامل سرباز معلمان در دهستان دهشیر از توابع شهرستان تفت، که به جان باختن پنج تن از بهترین جوانان عزیر کشور و زخمی شدن 28 نفر از آنها منجر شد، باعث تاسف و تاثر فراوان گردید.

اینجانب ضمن تسلیت این حادثه غم انگیز به خانواده های داغدار آنها، از خداوند متعال برای درگذشتگان مغفرت و برای مجروحان حادثه سلامت و صحت آرزو می کنم.

لازم است نیروی انتظامی و دیگر دستگاههای مسئول ضمن بررسی سریع و دقیق حادثه، نسبت به شناسایی علل وقوع این حادثه ی تلخ و در صورت اثبات قصور یا تقصیر احتمالی با مسببان وفق قانون برخورد جدی بعمل آورده و به اینجانب گزارش دهند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود