روند بازار جهانی در روزی که گذشت؛
کاهش قیمت طلا در بازار بی فروش/اخراج بزرگ در بازار بیت کوین

 

قیمت طلا در بازار بی فروش کاهش یافت، گفته می شود یک شرکت فعال در بازار بیت کوین نیز معامله گران حرفه ای خود را اخراج کرده است.

به گزارش باطن به نقل از اقتصادنیوز، قیمت طلا و نقره در معاملات روز گذشته چهارشنبه در ایالات متحده افزایش داشته است. پوشش کوتاه و خرید معامله ای قابل درک پس از آنکه قیمت ها در سه شنبه پایین ترین سطح 2.5 ماهه را تجربه کردند،موجب شد روند افزایش قیمت را تجربه کرد. افت بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده در این هفته نیز یک امتیاز جزئی برای بازارهای فلزات گرانبها است. آخرین قیمت معاملات آتی طلای آگوست (شهریور) با 6.60 دلار افزایش به 1770 دلار و 40 سنت رسید و نقره سپتامبر(مهر) با 0.244 دلار افزایش با 26.145 دلار در هر اونس رسید.

قیمت طلا روز چهارشنبه افزایش یافت اما به سمت بزرگترین کاهش ماهانه خود از نوامبر (آذر) 2016 پیش رفت ، زیرا سرمایه گذاران نسبت به داده های آینده مشاغل ایالات متحده که می تواند ترس از خرید فزاینده دارایی فدرال رزرو ایالات متحده را تشدید کند ، محتاط بودند.

 

مایکل ماتوسک ، معامله گر سرمایه گذاران جهانی آمریکا ، افزایش اندک قیمت طلا را به برخی از معاملات خرید در بازار “بی فروش” نسبت داد که قیمت ها تا 8.6٪ نسبت به بالاترین رقم در اوایل ماه ژوئن عقب نشینی کرد. قیمت طلا با تغییر ناگهانی فریبکارانه بانک فدرال کاهش یافته است.

کاهش در آینده بیت کوین

 

برخی منابع مطلع می گویند The Street Fund Management  معامله گران خود را برای تجارت فعال بیت کوین اخراج کرده است.

 

معاملات بیت کوین اوایل امسال شرط بندی های جاه طلبانه انجام دادند ، در پی فروش اخیر قیمت ها و ادغام بعدی کاهش پیدا کرد.لووک استریجرز ، مدیر ارشد بازرگانی دربیت کوین، بزرگترین تبادل گزینه های جهان با توجه به سود باز و حجم معاملات ، گفت: “پس از انقضای بزرگ ژوئن ، علاقه و حجم در هفته های اخیر به بیت کوین کاهش یافته است ، این کاهش تمایل  ناشی از سرکوب نظارتی چین است.

افزایش قیمت نفت

 

تحلیلگران گفتند ، اوپک جلسه روز پنجشنبه با روسیه و سایر متحدان را با تسلط بهتری در مورد قیمت های جهانی نفت آغاز خواهد کرد.

 

انتظار می رود OPEC پلاس ، سازمان کشورهای تولیدکننده نفت و متحدانش ، روزانه 500هزار تا 1 میلیون بشکه به نفت اضافه کند ، اما تحلیلگران گفتند که صحبت هایی وجود دارد که ممکن است افزایش را در نظر نگیرد. رویترز گزارش داد که یک گزارش داخلی اوپک به این نکته اشاره دارد که این گروه ممکن است پس از آنکه این گروه 6 میلیون بشکه در روز کاهش تولید خود را تا آوریل 2022 برگرداند ، دوباره به یک قیمت نفت سقوط کند. این گزارش افزایش قیمت نفت در روز چهارشنبه را در نظر داشته است.

 

معاملات آتی نفت خام برنت ، معیار بین المللی ، روز چهارشنبه کمی بیش از 75 دلار در هر بشکه معامله شد. معاملات آتی نفت خام وست تگزاس اینترمدیت برای ماه آگوست (شهریور) چیزی کمتر از 74 دلار در هر بشکه بود که در بالاترین سطح از پاییز 2018 قرار داشت. قیمت گزارش نفت در روز چهارشنبه با توجه به گزارش موجودی کمتر ایالات متحده افزایش یافت.

 

 

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود