خرابکاران پشت خواسته‌های خوزستانی‌ها پنهان شده‌اند/عزم مجلس و دولت آینده برای جبران عقب ماندگی‌ها

نماینده ملایر در مجلس با بیان اینکه خرابکاران خود را پشت خواسته‌های خوزستانی‌ها پنهان کرده‌اند گفت: بزودی صف مردم خوزستان از خرابکاران، تروریست‌ها و معاندین جدا خواهند شد و جایی برای ایادی و مزدوران دشمن باقی نمی‌گذارند.

به گزارش باطن حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به اعتراضات مردم خوزستان به دلیل کم آبی اظهار داشت: اعتراضاتی که از سوی شهروندان عزیز و مردم شهرهای مختلف این استان درباره کم کاری‌های هشت سال اخیر صورت گرفته است را صادقانه می‌پذیریم و قطعاً مجلس و دولت هم این اعتراضات را قبول دارند.

وی افزود: سیاست‌گذاری‌های دولت در برخی از موضوعات به ویژه در حوزه انرژی و آب و برق ضعف جدی داشته است و بایستی به جای پویش «الف – ب – ایران» کارهای عمیق‌تر و بزرگتری انجام می‌شد و اولویت‌های جدی مردم در نظر گرفته می‌شد.

نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این امید وجود دارد که در دولت آیت‌الله رئیسی عقب‌ماندگی‌هایی که دولت روحانی در خوزستان داشته است جبران شود و مردم این استان به حقوق حقه خود برسند و ما هم در مجلس جانانه از آن دفاع می‌کنیم.

آزادیخواه گفت: ما در برخی از اعتراضات خیابانی در استان خوزستان شاهد صف‌آرایی جبهه خرابکاران بودیم که سعی کردند از فرصت‌ها سوءاستفاده کرده و مردم مظلوم را جلو انداخته و خود را پشت مردم پنهان کنند تا در نهایت به اهداف شوم‌شان برسند؛ به این عده دلارها و یوروهایی را وعده داده بودند که متأسفانه جان مردم برای آنها اهمیتی ندارد.

وی افزود: باید به خونخواهی مردم مظلوم خوزستان که در اعتراضات اخیر چند شهید نظامی و غیرنظامی تقدیم راه امنیت کشور کردند تلاش کنیم حقوق و جان مردم این استان را که توسط برخی گروه‌ها مانند الحوازیه به بازیچه گرفته شده است را پیگیری کنیم.

نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فراموش نمی‌کنیم که روزگاری یک گروهک تروریستی مردم مظلوم خوزستان را که شاهد رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بودند را به رگبار بستند و هم‌اکنون هم در حال خرابکاری هستند و همین عده خود را پشت مردم مظلوم شادگان، ایذه، اهواز و … پنهان کرده‌اند.

حجت‌الاسلام آزادیخواه گفت: متأسفانه عده‌ای از مظلومیت مردم خوزستان سوءستفاده کرده و مغازه‌ها و خودروهای مردم را آتش زدند و شهر را ناامن کردند تا شبکه‌های معاند خارجی به اهداف‌شان که سرابی بیش نیست برسند؛ در حالیکه پایه‌های امنیت جمهوری اسلامی سست نیست و قطعاً مردم خوزستان به زودی حساب خود را از خرابکاران و تروریست‌ها و معاندین جدا خواهند کرد و جایی برای ایادی و مزدوران دشمن باقی نمی‌گذارند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود