آغاز واکسیناسیون آتش‌نشانان از امروز/ ۳۰ درصد نیروهای آتش‌نشانی تاکنون به کرونا مبتلا شدند

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آغاز واکسیناسیون آتش‌نشانان خبر داد.

به گزارش باطن “مهدی داوری” مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره واکسیناسیون آتش‌نشانان گفت: پس از پیگیری شدید ما که زمان زیادی هم برای آن سپری شد، خوشبختانه از امروز واکسیناسیون آتش‌نشانان آغاز شده است.وی با اشاره به نوع زندگی آتش‌نشانان ادامه داد: دورکاری برای نیروهای آتش‌نشانی مفهوم ندارد و آن‌ها همیشه باید به صورت ۲۴ ساعته سرکار باشند و زندگی جمعی دارند. همچنین در زمان امدادرسانی خیلی از ملاحظات و پروتکل‌ها را نمی‌توانند رعایت کنند از همین‌رو لازم بود که به سرعت واکسیناسیون آتش‌نشانان انجام شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه ۵ هزار نفر نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی هستند، خاطرنشان کرد: در طول این مدت و از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۳۰ درصد از آتش‌نشانان که در حدود ۱۷۰۰ نفر بوده‌اند کرونا مثبت شده‌اند البته خوشبختانه اکثریت این افراد بهبود پیدا کرده‌اند.

داوری خاطرنشان کرد: براساس آخرین آمار حدود ۱۳۰ نفر از آتش‌نشانان درگیر کرونا بوده و قرنطینه و بستری هستند. دو نفر نیز در این مدت از ابتدا تاکنون جان خود را از دست داده‌اند.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود