جزئیات قتل زن سردشتی به روایت یکی از بستگانش/ دوست مقتول هم در این اتفاق جان خود را از دست داد

زن سردشتی که خارج از کشور زندگی می‌کرد، پس از برگشت به ایران به دست همسرش با گلوله به قتل رسید.در این حادثه تلخ دوست مقتول نیز که مجروح‌شده بود شب گذشته در بیمارستان ارومیه جان سپرد.

به گزارش باطن به نقل از ایلنا، چند شب پیش بود که با شلیک گلوله در بلوار شلماش سردشت در آذربایجان غربی زندگی زنی حدودا 50 ساله به پایان رسید و شوهر این زن که در آن شب مرتکب  قتل او و مصدومیت یکی از دوستان زنش شده بود، پس از جنایت با شلیک گلوله‌ای به خودش اقدام به خودکشی کرد.

یکی از بستگان این زن که نخواست نامش در گزارش بیاید در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: این خانم چند وقتی بود  خارج از کشور زندگی می کرد تا اینکه  برای پیگیری پرونده طلاقش  به سردشت آمد و این اتفاق تلخ برایش رقم خورد. متاسفانه در این حادثه دوست این خانم نیز همراهش بود که مورد اصابت ۴  گلوله قرار گرفت و همان شب در بیمارستان ارومیه بستری شد،اما متاسفانه شب گذشته – ششم مردادماه -پس از چند روز جدال با زندگی جان سپرد.

این منبع آگاه  با بیان اینکه تمام خانواده همسر متهم  به همراه ۳ فرزندش در خارج زندگی می‌کنند، افزود:  فامیل ما  که نامش (ه-ح ) است کارمند بازنشسته اداره بهداشت سردشت بود.دوست او نیز که در این حادثه کشته شد معلم  و مجرد بود.

او  ادامه داد: تقریبا چند سالی می‌شود که (ه) به همراه دختر و 2 پسرش به خارج از ایران سفر کرده و در آنجا زندگی می‌کند .چند روز پس از سفر اخیر این زن به ایران، در نزدیکی خانه‌اش با همسر خود  درگیر می شود که در نهایت شوهرش با شلیک اسلحه‌ به زندگی او پایان می‌دهد.

به گفته این منبع آگاه همسر این زن پس از این حادثه با همان اسلحه اقدام به خودکشی کرد و اکنون در بیمارستان بستری است. این زن و شوهر با هم نسبت فامیلی هم دارند.

فرماندار سردشت نیز به خبرنگار ایلنا در این باره اظهار داشت: این قتل در سردشت  به دلیل اختلاف خانوادگی رخ داد.

او در پاسخ به سئوال خبرنگار ایلنا درباره قتل‌های ناموسی و خودکشی در شهرستان سردشت گفت:آمار خودکشی در شهرستان سردشت به نسبت سال 97 و 98 کاهش پیدا کرده است.

اقصی نخشی‌پور با بیان اینکه طی 2 روز گذشته نیز جلسه‌ای در‌باره بررسی آسیب‌های اجتماعی با شبکه اداره بهداشت و آموزش و پرورش  شهرستان در محل فرمانداری برگزار کردیم  ،گفت:  امیدواریم آسیب های اجتماعی در شهرستان سردشت کاهش یابد.

اقصی نخشی پور ادامه داد: در کمیته برنامه‌ریزی فرمانداری هم  اعتبار ساخت مجتمع اورژانس اجتماعی 123 شهرستان سردشت نیز  تصویب شد که امیدوارم کار ساخت آن بزودی تمام شو

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود