پیام تسلیت وزیر پیشنهادی ارشاد برای درگذشت علی سلیمانی

محمد مهدی اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی فقدان علی سلیمانی را تسلیت گفت.

در متن پیام او آمده است:

«سینما و تلویزیون ایران صبح امروز داغدار علی سلیمانی بازیگر با اخلاق کشورمان شد. کسی که با نقش‌های شیرین و چهره همیشه خندانش در ذهن مردم ما ماندگار شده است. از امروز با دیدن کارنامه کاری مرحوم سلیمانی و تنوع نقش‌ها و خاطراتی که بر پرده سینما و قاب تلویزیون به یادگار گذاشته است بیش از پیش دلتنگ این هنرمند متعهد خواهیم بود. فیلم‌های سینمایی «سفر به چزابه» و «تنگه‌ی ابوقریب» تا سریال‌های «روشن‌تر از خاموشی»، «وضعیت سفید» و «پایتخت» بخش کوچکی از کارنامه‌ی این هنرمند به حساب می‌آیند.

با وجود تمام این نقش‌ها شبکه‌های اجتماعی امروز بیش از پیش عشق و علاقه این هنرمند را به حضرت سیدالشهدا (ع) و مناسک محرم را به ما یادآوری کرد. خاطره شیرینی که از او در مورد حماسه پیاده روی اربعین منتشر شده و ویدیویی که او خود را «حسینی چی» می‌خواند همه و همه ارادت عمیق علی سلیمانی به امام حسین (ع) را گواهی می‌دهد این چنین او که خود داغدار محرم بود علاقه مندانش را داغدار خود کرد.

بر خود لازم می‌دانم درگذشت این هنرمند عزیز را به همسر محترم و فرزند گرامی وی تسلیت عرض کنم و از خداوند رحمان هم‌نشینی او با شهدای کربلا و علو درجات را خواستارم.

محمدمهدی اسماعیلی
۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۰»

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود