دستور بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون صادر شد+جزئیات

رئیس جدید سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: بازگشت عادل فردوسی پور به صدا و سیما از لحاظ من منعی ندارد و می تواند برنامه خود را شروع کند.

پیمان جبلی روز شنبه در سفر به خوزستان در دیدار چند تماشاگر فولاد خوزستان با وی در اهواز گفت: عادل فردوسی پور می تواند دوباره در تلویزیون فعالیت کند و از نظر ما منعی ندارد.

یکی از تماشاگران فوتبال فولاد خوزستان ضمن تقدیم پیراهن ورزشی فولاد به رئیس جدید سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: خواسته اغلب هواداران فوتبال، بازگشت فردوسی پور به صدا و سیما و گرم کردن فضای ورزش فوتبال است و من به نمایندگی از تمامی فوتبال دوستان این خواهش را دارم که اجازه دهید فردوسی پور مجددا به تلویزین برگردد و برنامه ورزشی ۹۰ را ادامه دهد.

جبلی در پاسخ به این هوادار ورزشی گفت: از دید ما، بازگشت فردوسی پور به شبکه های تلویزیونی هیچ منعی ندارد.

عادل فردوسی پور مجری برنامه ورزشی ۹۰ از دو سال پیش با نظر مدیران سیمای جمهوری اسلامی ایران به کار خود در تلویزیون پایان داد که همواره با اعتراض ورزش دوستان کشور مواجه شد.

برنامه ۹۰ فردوسی پور یکی از قویترین برنامه های فوتبالی صدا و سیما بوده که با نقدهای کارشناسی همواره مورد توجه ورزشکاران فوتبال و هواداران تیم ها مواجه بوده است.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود