تدابیر شدید امنیتی در قدس اشغالی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان

منابع خبری گزارش دادند که همزمان با مراسم‌ بزرگ‌داشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، رژیم صهیونیستی تدابیر امنیتی شدیدی در مناطق مختلفی از قدس اشغالی اتخاذ کرده است.

منابع فلسطینی، امروز (جمعه)، گزارش دادند که پس از درگیری‌های اخیر، بسیاری از محله‌های قدس اشغالی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بسته شده و تدابیر امنیتی شدیدی در این اماکن اتخاذ شده است.

به گزارش پایگاه خبری «عرب۴۸»، پلیس رژیم صهیونیستی در تمام جاده‌های متنهی به محله قدیم قدس ایست‌های بازرسی ایجاد کرده و در عین منطقه «باب العامود» را به طور کلی بسته است.

بر اساس این گزارش، تنها در ورودی منطقه «وادی الجوز» به اتوبوس‌ها اجازه ورود داده شده که این در حالی است در محله «باب العامود» جز به شهرک‌نشینان به هیچ فرد دیگری اجازه ورود به این محله داده نشده است.

عرب۴۸ در ادامه این گزارش نوشت که خیابان‌های «السطان سلیمان»، «اریحا»، «السموأل»، «نابلس»، «صلاح الدین» و «عمر بن العاص» به طور کامل بسته شده‌اند.

در این گزارش به بیانیه پلیس رژیم صهیونیستی اشاره شده که مطابق آن، دستور مبنی بر بسته شدن جاده‌ها از ساعت شش امروز صبح تا شش عصر برای نظامیان صهیونیست صادر شده است.

عرب۴۸ در ادامه نوشت که پس از درگیری‌های اخیر در محله الشیخ جراح و هشدارهای «محمد الضیف» فرمانده نظامی کتائب عز الدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، ارتش رژیم صهیونیستی سطح آماده‌باش نیروهایش را بالا برده است.

شبکه صهیونیستی «کان» نیز به نقل از یک منبع در ارتش این رژیم گزارش داد که تصمیم بالابردن سطح آمادگی نیروهای نظامی به علت جمعه پایانی ماه رمضان و سالروز اشغال شهر قدس مطابق با تقویم عبری اتخاذ شده است.

فرمانده کل گردان‌های شهید عزالدین القسام اخیرا در واکنش به تداوم تجاوزها و تهدیدهای صهیونیست‌ها علیه ساکنان محله الشیخ جراح در قدس، با انتشار نامه‌ای خطاب به اشغالگران اعلام کرد که «این آخرین هشدار است»

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود