تحلیلگر برجسته جهان عرب:
فروپاشی رژیم صهیونیستی نزدیک است

تحلیلگر برجسته جهان عرب از حملات گسترده و بی سابقه مقاومت به مواضع رژیم صهیونیستی به عنوان «انتفاضه موشکی» یاد کرد و گفت: شمارش معکوس برای فروپاشی اسرائیل آغاز شده است.

به گزارش رأی الیوم، «عبدالباری عطوان» تحلیلگر برجسته جهان عرب به اتفاقات و تحولات اخیر در اراضی اشغالی و حملات گسترده و بی سابقه مقاومت به مواضع رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: تبدیل شدن خیابان های شهرهایی نظیر یافا، حیفا و اللد (زادگاه جورج حبش) به میدان تقابل و درگیری با شهرک‌نشینان، اتفاقی تاریخی است که آغاز شمارش معکوس برای فروپاشی اسرائیل را به نمایش گذاشته است.

فروپاشی رژیم صهیونیستی نزدیک است/ «انتفاضه موشکی» مقاومت فلسطین

این تحلیلگر عرب زبان همچنین با اشاره به حملات موشکی بی سابقه مقاومت به اراضی اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی عنوان کرده است: این اتفاقات انتفاضه موشکی است که مقوله بازدارندگی اسرائیل و افسانه دروغین گنبدهای آهنین را پایان داده است. آنچه در ادامه بر سر اسرائیل خواهد آمد، بزرگتر و بدتر است.

گفتنی است، پیشتر ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای اذعان کرد که طی سه روز اخیر بیش از ۱۵۰۰ راکت و موشک از سوی گروه های مقاومت فلسطین به سمت اراضی اشغالی شلیک شده است.

در همین حال، گروه های مقاومت فلسطین دور جدیدی از حملات گسترده خود به عمق تل آویو را کلید زدند. در همین ارتباط، رسانه‌های صهیونیستی از شنیده‌شدن صدای آژیر هشدار حملات موشکی در مناطق مرکزی تل‌آویو از جمله فرودگاه «بن‌گوریون» خبر دادند.

رسانه های عرب زبان گزارش دادند که گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس در واکنش به بمباران زیرساخت‌های غیرنظامی در نوار غزه، موج جدیدی از عملیات راکتی و موشکی علیه تل‌آویو را آغاز کرده است.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود