خبرنگارصهیونیست:
حماس 75% از ساکنان اسرائیل را مجبور کرد به پناهگاه‌ها بروند

یک خبرنگار اسرائیلی گفت که حماس 75% از ساکنان سرزمین های اشغلی را مجبور کرد به پناهگاه‌ها بروند.

«تساحی دافوش» خبرنگار رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گفت که حماس طی یک هفته 3600 موشک به عمق فلسطین اشغالی شلیک کرده که بزرگترین تعداد موشکی است که از زمان تشکیل اسرائیل به آن شلیک شده است.

وی در ادامه گفت: «حماس 75 درصد از ساکنان اسرائیل را مجبور کرد که به داخل پناهگاه‌ها بروند».

ساعتی پیش ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد که از 7 بامداد امروز تا 7 عصر، دست کم 190 راکت از غزه به سوی شهرک‌های صهیونیستی شلیک شده است.

بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، در حمله خمپاره‌ای مقاومت به سوی نظامیان صهیونیست اطراف غزه، دست کم یک نظامی مجروح شده است.

پیشتر نیز ابوعبیده، سخنگوی گردان‌های القسام در پیامی هشدار آمیز به صهیونیست‌ها گفت: «دشمن جنایتکار صهیونیست طی ساعت‌های گذشته بمباران خانه‌ها و منازل مسکونی غیرنظامیان را افزایش داده است و بر این اساس به دشمن هشدار می‌دهیم در صورتی که بلافاصله بمباران خانه‌های مسکونی را متوقف نکند، ما بار دیگر بمباران تل آویو را از سرگرفته و آن را در تیررس موشک‌های خود قرار خواهیم داد».

ساعتی پیش در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به منزلی در مرکز غزه، یک فلسطینی و دخترش به شهادت رسیدند.در این حمله که در نزدیکی وزارت بهداشت غزه روی داد، دست کم 10 نفر مجروح شدند.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود