حماسه مردم تهران در حمایت از مردم فلسطین

به گزارش باطن، تجمع مردمی و حماسی حمایت از مردم مظلوم فلسطین در میدان امام حسین (ع) آغاز شد.

براساس این گزارش، مردم شهید پرور تهران با در دست داشتن پرچم های جمهوری اسلامی و بنرهایی با شعارهایی مبنی برفلسطین به آغوش اسلام برخواهد گشت حملات رژیم طهیونیستی به غزه را محکوم کردند.

مردم با شعار فلسطین را تنها نخواهیم گذاشت و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا از مردم فلسطین در قبال حملات ظالمانه رژیم صهیونیستی حمایت کردند.

قرار است در این تجمع سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه سخنرانی کند.

  • نماینده جنبش حماس: مطمئن باشید به زودی به فلسطین سفر خواهید کرد

خالد خدومی نماینده جنبش حماس در مراسم تجمع مردم تهران در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی که بعداز ظهر امروز (چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت) در میدان امام حسین(ع) برگزار شد، گفت: درود بر مردم ایران که مهد مقاومت و ایستادگی هستید و درود بر روح امام خمینی که قدس را محور مقاومت قرار داد زیرا امروز امید به پیروزی از هر زمان دیگری بیشتر است.

وی افزود: امروز شاهد موشک‌هایی هستیم که آسمان مناطق صهیونیستی را روشن کرده است.

قدومی با بیان اینکه ما اجازه نمی دهیم رژیم صهیونیستی خیالی آسوده داشته باشد، گفت: امروز رژیم صهیونیستی با پیشرفته ترین تجهیزات نظامی، مناطق مسکونی فلسطین را مورد هدف گلوله قرار می دهد اما من بشارت می دهم مردم فلسطین هیمنه اسرائیل را به خاک نشانده است.

وی ادامه داد: ستم دشمن به اوج رسیده و مقاومت عزم خود را جذب کرده تا اسرائیل و رژیم صهیونیستی را نابود کند. مطمئن باشید به زودی به فلسطین سفر خواهید کرد و نماز پیروزی را با هم می‌خوانیم.

نماینده جنبش حماس گفت: پیام ما به اسرائیل این است که ما ملت امام حسین هستیم و ما ملت شهادتیم و بدانید قدس پیروزی است و رژیم صهیونیستی و اسرائیل نابود است.

  • سرلشکر سلامی: همه ما امروز فلسطینی هستیم​

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تجمع مردم تهران در میدان امام حسین(ع ) در حمایت از مردم فلسطین، گفت: در ابتدای صحبت هایم درود و رحمت الهی را نثار می‌کنم به شهیدان دفاع مقدس و شهیدان مقاومت فلسطین و علی الخصوص پرچم‌دار بزرگ مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و به همه مردم مظلوم اما مقاوم و شجاع فلسطین.

وی ادامه داد: در ایران از میدان امام حسین از قلب ایران به شما مردم فلسطین اعلام میکنم قلب ما با شما است و همه ما امروز فلسطینی هستیم و دستهای ما برای پیروزی شما به آسمان بلند است.

سرلشکر سلامی افزود: آن زمان که موشک های قاسم را به قلب رژیم صهیونیستی می زنید ما با شما هستیم و این عهد جاودانه و دائمی است.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: این حماسه، روز قدس را به ماه قدس تغییر می دهد. رژیم صهیونیستی فکر می کرد از مرز تهدیدات عبور کرده و آسیب ناپذیر شده و نتیجه فلسطین به فراموشی سپرده شده است و خیال می کرد می‌تواند فلسطین را پایگاه رژیم صهیونیست قرار دهد.

وی افزود: ۲ سالی بود که در کشورها دخالت کرده و برای صنعت هسته ای ما مشکل ایجاد می کردند و تصور می کردند سیستم امنیت ملی رژیم صهیونیستی آسیب نمی بیند اما ناگهان صحنه عوض شد؛ کشتی های آنها مورد حمله قرار گرفت که این ماجرا مربوط به ۳ ماه گذشته است.

سرلشکر سلامی اظهار داشت: بعد از خرابکاری در نطنز، کارخانه موشک سازی آنها منهدم شد و پالایشگاه حیفا منفجر شد و بزرگترین مجموعه دفاعی به نام رافائل دچار آتش سوزی شد و امنیت رژیم صهیونیستی با شکستی بی پایان مواجه شده است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بعد از ۶۰ سال برای اولین بار هزاران موشک به سمت تلاویل شلیک شد، گفت: شهرهای صهیونیستی بیش از ۲ سوم با شراره های موشک فلسطینی از سمت غزه مورد حمله قرار گرفت و هیچ جای امنی برای صهیونیست ها باقی نماند. همه سامانه های پدافند ضد موشکی رژیم اسرائیلی در قبال هزاران موشک فلسطینی نتوانستند کاری کنند.

وی ادامه داد: این اولین بار است همه صهیونیست ها در پناهگاه هستند و این اولین بار است آنها خود را در دریایی از آتش می بینند. همه سرخورده و سر افکنده شدند و دوباره روح مقاومت زنده شد. امروز در فرانسه، امریکا، هلند و… که از رژیم صیونیستی حمایت می کردند با اعتراض مردم روبرو شده اند. امروز صفحه زمین در حال تغییر است فلسطین با موشک می‌جنگد و دیشب ۶ پایگاه هوایی را زیر آتش قرار دادند. اسرائیل سر شکسته افسرده و اعتماد به نفس از دست داده است‌. اسرائیل در غزه تنها ۵ دقیقه در قبال غزه مقاومت کند. فلسطین فقط فلسطین نیست و همه ملت اسلامی است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه شکست امروز اسرائیل نشان شکست آمریکا است، تصریح کرد: اگر فلسطینی ها شهید شوند نهال های مقاومت می رویند؛ امروز فلسطین جهانی است و جغرافیای آن دیگر نوار غزه نیست. آمریکایی ها و اسرائیلی ها بین دو شکست قرار دارند اگر عقب بروند شکست خورده اند و اگر بایستند باز هم شکست خورده اند.

فرمانده کل سپاه افزود: اگر به یمن هم نگاه کنید شاهد پیروزی‌های خوبی هستیم این تصویر هر نقطه ای است که آمریکا می‌خواهد در آن نقطه عملیات کند.

وی تصریح کرد: جان من و فرزندان من فدای مردم ایران باد و درود خداوند بر شما که دارای عزت شجاعت هستید. ملتی که در قبال دشمنان سر خم نکرد و بدانید خداوند الهام قلب های شما است. یک یا حسین (ع)دیگر در میدان امام حسین (ع) تن رژیم صهیونیست را می لرزاند.

  • صهیونیست‌ها برای مهاجرت هرچه سریع‌تر از فلسطین آماده باشند

مردم تهران در پایان تجمع عصر امروز خود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، طی بیانیه‌ای، جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

«قال رسول الله(ص): من اصبح و لم یهتم بامور المسلمین فلیس منهم

با سلام به پیشگاه پیامبر اکرم(صلّی‌ الله علیه و آله و سلّم) و فرزندان معصومینش و با درود به قطب عالم امکان حضرت ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه اروحنا له الفدا)
فلسطین طی روزهای اخیر شرایط سختی را پشت سر میگذارد، در میان سکوت و بی تفاوتی مجامع بین المللی و سازمان های مدعی دفاع از حقوق بشر، مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین به خاک و خون کشیده شده، خانه های آنها بمباران شده، سینه جوانان عزیز غیرتمند فلسطین که داغ 73سال حصروآوارگی ومحرومیت را با خود دارد ، آماج گلوله هاگردیده و زنان و کودکان بی دفاع مورد هجمه و تعرض بی رحمانه قرار می گیرند.

رژیم جعلی، کودک کش وخون آشام صهیونیست، ددمنشانه به این مردم مظلوم که صاحبان اصلی این سرزمین هستند تعرض کرده و به قدس شریف قبله اول مسلمانان جسارت می کنند.

البته مقاومت جانانه ملت فلسطین و جوانان غیرتمند نشان داده که دوران افول و فروپاشی این رژیم ددمنش فرارسیده است.

اگر چه بسیاری از دولتها در برابر جنایات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی سکوت کرده و با سکوت مرگبارشان شریک جرم این رژیم کودک کش شده اند اما ملت های مسلمان و آزاده جهان حتی در کشورهای غربی به دفاع ازمردم مظلوم فلسطین بپا خاستند.

ایران اسلامی و انقلابی که بیش از چهاردهه با الهام از مکتب حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) فریاد آزادی قدس شریف را سرداده اکنون نیز با تکیه به هدایت های امام بزرگوارو با پیروی از قائد عظیم الشان حضرت امام خامنه ای مدظله آزادی قدس شریف و حمایت از ملت فلسطین را از اولویت های خود دانسته و امروز مردم همیشه در صحنه تهران در میدان امام حسین(علیه السلام) اجتماع کرده اند تا این پیام را به ملت فلسطین اعلام دارند :که فلسطین تنها نیست.

ما آمده ایم تا با روح شهید قدس سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای جبهه مقاومت تجدید میثاق کنیم که تا آخرین قطره خون پای آرمان های امام و شهدا ایستاده ایم و با لطف الهی از ملت مظلوم و مقاوم فلسطین دفاع خواهیم کرد و پیام این تجمع رابا فریادی رسا اعلام می داریم.

1- ملت فلسطین با مقاومت مثال زدنی خویش نشان داده که هرگز با رژیم غاصب اشغالگر قدس سرسازش نداشته و نخواهد داشت. وحدت و یکپارچکی گروههای مقاومت فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری و سایرمناطق خواب راحت را ازصهیونیستها ربوده است ضمن حمایت از انتفاضه جدیدفلسطین بر استمرار آن تاکید کرده وحمایت قاطع خویش را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می داریم.

2-طرح ننگین معامله قرن و عادی سازی روابط حکام برخی کشورهای مدعی اسلام مانند عربستان، امارات و بحرین با رژیم اشغالگر قدس مایه شرمساری جهان اسلام گردیده است ما ضمن محکوم کردن اقدام ذلیلانه این کشورها اعلام می کنیم معامله قرن طرحی شکست خورده است و در این جنایت بر علیه ملت فلسطین شریک بوده و یقینا باید تاوان سنگین این جنایات را پرداخت نمایند.

3-پرونده فلسطین وجنایات رژیم جعلی صهیونیستی باید همیشه باز و زنده بماند. جنایات رژیم اسرائیل غاصب و نسل کشی در فلسطین هلوکاست واقعی است که باید حامیان این رژیم جنایتکار خاصه آمریکای مستکبر پاسخگوی آن باشند.ضمن تقبیح بی تفاوتی شورای امنیت وسازمان ملل دربرابر این همه ظلم ، جنایات اسرائیل جنایتکارو اربابان آمریکایی او را به شدت محکوم می کنیم.

4- سردمداران رژیم اسرائیل روزی شعار نیل تا فرات را سر می دادند و سودای سلطه بر ملت ها و کشورهای دیگر را در سر می پروراندند ولی اقتدار انقلاب اسلامی در حمایت از ملت فلسطین امروز اسرائیل را در درون سرزمین های اشغالی حبس کرده است ما به صهیونیست ها اعلام می کنیم برای مهاجرت هر چه سریعتر، از فلسطین اشغالی آماده باشید و بدانید امروز دست برتر با مقاومت است که موشک های آن گنبد آهنین و سامانه های دفاعی شما را شکست داده است اگر به سیاست های سلطه جویانه خود ادامه دهید و دست از پا خطا کنید تل آویو و حیفا با خاک یکسان خواهد شد.

5- شهادت مظلومانه عده ای دانش آموز در افغانستان توسط گروه های تروریستی پرورش یافته استکبار جهانی دلها را به درد آورد. ما ضمن اظهار همدردی با خانواده های مصیبت دیده اعلام می کنیم آمریکا وصهیونیستهادر تمامی جنایات بر علیه بشریت و خون هایی که مظلومانه ریخته می شود شریک هستند یقینا خون مظلومان افغانستان و فلسطین و سایر بلاد گریبان عاملان و حامیان این جنایات را خواهد گرفت و ما هم صدا با مردم مظلوم افغانستان این جنایات ضد بشری را به به شدت محکوم می کنیم.

6-مردم انقلابی ایران در آستانه آزمونی بزرگ قرار دارند حضور در انتخابات تکلیف شرعی، وظیفه انقلابی است مردم عزیز ایران علیرغم تبلیغات سوء دشمنان بیرونی و نفوذی های داخلی با حضور در انتخابات ضمن مشارکت در تعیین سرنوشت خود با مشت محکم بر دهان یاوه گویان و اربابان خارجی آنان خواهد زد و در گام دوم انقلاب امید دشمنان را تبدیل به یاس و ناامیدی خواهد نمود.»

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود