دعوت نامزد رد صلاحیت‌شده برای شرکت مردم در انتخابات

به گزارش باطن، محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی پس از اعلام اسامی نامزد‌های ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، در بیانیه‌ای ضمن قدردانی از همه گروه ها، افراد و تشکل‌ها به خاطر حمایت از وی، ورود به کارزار انتخاباتی را در راستای ایجاد فضای گفتگو، مدارا و گشایش افق‌های جدید در حل مسائل مدیریتی عنوان کرد.

متن کامل بیانیه محمد شریعتمداری به این شرح است:

«ملت بزرگ و شریف ایران

با این باور که حق مردم در تعیین سرنوشت خود یکی از بزرگترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی است، براساس وظیفه دینی و ملی، با اتکال به خداوند متعال با درخواست جمع کثیری از گروه‌های مرجع ونمایندگان محترم شان، با اطمینان از اینکه می‌توان چالش‌ها و مسائل کشور را با گشودن افق‌های جدید در عرصه‌های مدیریتی حل کرد، وارد کارزار انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم شدم، تا با همراهی مردم چشم انداز روشنی را پیش روی اینده کشور قراردهم.

ضمن آنکه این حضور در راستای عمل به توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی مبنی بر ضرورت ایجاد مشارکت حداکثری در انتخابات نیز بود.

مصمم بودم تا با اصالت دادن به گفتگو‌های اجتماعی، مدارا، تحمل و رواداری و تعمیم دادن تجارب موفقی نظیر جوانگرایی، سیاست گذاری شهروندمدار، حکمرانی داده محور، تاکید بر شفافیت و تحقق بخشیدن به آن‌ها در سطوح ملی، دفاع از حقوق شهروندی همه ایرانیان و احیای رویکرد ” همه با هم ” این میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره)، با تشکیل دولت رفاه فراگیر، امید و اعتماد در این سرزمین بازسازی شود، کار و کارآفرینی رونق گیرد و حق زیستن توام با عزت و رفاه مردم این سرزمین در سایه کاهش منازعات و رفع مخاصمات محقق شود.

اینک با توجه به اعلام اسامی نامزد‌های پذیرفته شده توسط شورای محترم نگهبان، ادای وظیفه و تعهد خود به ذات اقدس الهی و مردم وفادار سرزمینم را انجام شده می‌دانم و آنچه برای اینجانب در این رویداد پیش آمد را خیر دانسته و به آن راضی هستم.

از همه بزرگان، مدیران عالی، گروه‌های مرجع، تشکل‌ها و مردم شریفی که در این مسیر موجبات احساس ضرورت به حضور اینجانب را در این عرصه فراهم کردند و در طول راه همراه من بودند، به ویژه جوانان، کارگران، اصناف و بازنشستگان عزیز سپاسگزارم و همه ایرانیان را به مشارکت در انتخابات دعوت می‌کنم.»

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود