ابلاغ دستورالعمل‌های بهداشتی به نامزدهای ریاست جمهوری

به گزارش باطن، جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور در برنامه نگاه یک گفت: طبق گزارش وزارت بهداشت، ما تا انتخابات شرایطمان شکننده است و هیچ شهر آبی نخواهیم داشت و همه شهرهای ما در وضعیت قرمز، زرد و نارنجی خواهد بود و ان شا الله رعایت پروتکل‌ها را به بالای ۷۰ تا ۸۰ درصد برسانیم.

وی ادامه داد: ما وارد روزهای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری شده‌ایم. مهمترین بحث در زمان انتخابات ریاست جمهوری رعایت پروتکل‌های بهداشتی است. امروز دستورالعمل بهداشتی انتخابات را برای هر ۷ نامزد ابلاغ کردیم و برای اولین بار رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: ما تجمع انتخاباتی نداریم اما برای برنامه‌های انتخاباتی در فضای باز تنها از ۳۰ درصد ظرفیت استفاده شود و در همانجا هم پروتکل‌های بهداشتی باید رعایت شود. ما در سفرهای انتخاباتی استقبال و کارناوال نداریم.

وی با اشاره به خطر بیماری کرونا برای مجریان انتخابات در روز ۲۸ خرداد گفت: پس از چندین جلسه در ستاد ملی مقابله با کرونا قرار شد مجریان برگزاری انتخابات در اولویت واکسیناسیون باشند و حداقل دوز اول را دریافت کنند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود