توجه ویژه شورای ائتلاف به اهالی شهرری برای لیست شورای شهر تهران

به گزارش باطن، امیرابراهیم رسولی، سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت توجه به مطالبات اهالی شهرری، گفت: شورا در نظر دارد در فهرست انتخاباتی 21 نفرۀ شورای اسلامی شهر تهران یک کاندیدا را از میان ساکنین این شهر برای پیگیری دغدغه‌ها و مطالبات مردمی انتخاب نماید.

رسولی افزود: در همین راستا و پس از بررسی‌های صورت‌گرفته در نتایج انتخابات مجمع الکترونیکی شورای ائتلاف و نظر معتمدین شهر ری، آقایان «هادی بادلی»، «جعفر بندی‌شربیانی»، «سیدحسن رجبی‌یکتا» و خانم «نرگس عبدالحمید» حایز بالاترین تعداد رأی از میان کاندیداهای ساکن شهرری هستند که شورای ائتلاف خود را مکلف می‌داند یک نفر از این 4 منتخب را در فهرست نهایی خود قرار دهد.

سخنگوی شورای ائتلاف تأکید کرد: هیأت انتخاب فهرست شورای شهر تهران در بررسی‌های خود به سوابق و تجربیات تمامی کاندیداها توجه خواهد نمود و علاوه بر سن و جنسیت و محل سکونت، شایسته‌گزینی را در صدر شاخص‌های خود قرار می‌دهد.

لازم به توضیح است شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در لیست خود برای انتخابات مجلس یازدهم نیز برای هر یک از شهرهای اسلامشهر و شهرری کاندیداهایی اختصاصی در نظر گرفت تا بتوانند تمام همت و توان خود را به کار گرفته و بر پیگیری مطالبات این مناطق متمرکز شوند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود