محسن رضایی:
اقتصاد ایران باید سالم شود/ در مبارزه با مفسدان جدی هستیم

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اقتصاد ایران باید سالم شود و ما در مبارزه با مفسدان بزرگ و دانه درشت‌ها جدی هستیم.

محسن رضایی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری پس از ضبط برنامه تبلیغاتی خود در تلویزیون با بیان اینکه هیچ کسی بیشتر از من خسارات ناشی از جنگ و ناامنی را ندیده و نمی‌فهمد، گفت: من با چشمان خودم آوارگی‌ها و کشته شدن بی‌گناهان بسیاری را دیده‌ام.

وی افزود: من خسارات ناشی از جنگ‌ها را دیده‌ام به همین دلیل ما به دنبال صلح و امنیت در ایران و منطقه هستیم، ما به دنبال آن هستیم که حتی یک گلوله نه تنها در ایران بلکه در کل منطقه شلیک نشود. آرامش آسایش و امنیت برای مردم مهم است به همین دلیل امنیت در ایران را تقویت می‌کنیم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری بابیان اینکه در دولتش، بازدارندگی را افزایش می‌دهد، افزود: اما یک جنگ وجود دارد، جنگ با مافیایی اقتصادی، فولاد و خودرو و جنگ با قاچاقچیان و کسانی که با مواد مخدر جوانان ما را به سوی نابودی می‌کشند وجود دارد و در این عرصه ما جدی هستیم.

رضایی با بیان اینکه در مبارزه با دلالان جدی ست، تاکید کرد: اقتصاد ایران باید سالم شود و ما در مبارزه با مفسدان بزرگ و دانه درشت‌ها جدی هستیم.

وی ادامه داد: ناامنی در اطراف کشور ما به داخل کشور سرایت خواهد کرد، امروز اختلافاتی که در قطر با امارات و عربستان وجود دارد و همچنین اختلافاتی که در منطقه قفقاز و در کشور افغانستان است موجب ناامنی‌هایی در منطقه شده و ما به برقراری صلح و امنیت در منطقه کمک می‌کنیم تا امنیت خودمان نیز حفظ شود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری افزایش ارزش پول ملی ایران را یکی از مهمترین دغدغه‌های خود دانست و گفت ما کاری خواهیم کرد که پول ایران بعد از دلار و یورو قوی‌ترین پول منطقه شود، تخصص و رساله دکترای من در خصوص پول و اعتبار است و با معدل بالای ۱۹ قبول شدم.

رضایی اظهار داشت: در این ۲۰ سال فکر کردم و در سال ۹۲ بدون آنکه کسی متوجه شود چه خبر است من یک هزار تومانی در مقابل کلید یکی از آقایان بلند کردم و گفتم مردم، پول ملی ما در خطر است لذا جزو وظایف خود می‌دانم و به مردم ایران تعهد می‌دهم که دولت ما پول ملی را تقویت خواهد کرد و ارزش آن را تثبیت می‌کند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود