حمایت جبهه جهادگران از رئیسی

دبیرکل جبهه جهادگران از کلیه نیرو‌های جهادگر سراسر کشور خواست کلیه فعالیت‌های انتخاباتی خود را در مسیر پیروزی ابراهیم رئیسی متمرکز کنند.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان، وهاب عزیزی یکی از ۴۲ چهره شاخص و رجل سیاسی انتخابات ریاست جمهوری که به عنوان نماینده جریان سوم و شعار “جهاد برای قطع زنجیره فساد، ویژه خواری و رانت” ثبت نام کرده بود با صدور بیانه‌ای از آیت حجت‌الاسلام و المسلمین ابراهیم رئیسی اعلام حمایت کرد.

وهاب عزیزی از کلیه نیرو‌های جهادگر و مسئولین استانی ستاد‌های سراسر کشور خواست در راستای تقویت جبهه انقلاب کلیه فعالیت‌های انتخاباتی خود را در مسیر پیروزی ابراهیم رئیسی متمرکز کنند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هم وطن‌های عزیز ایران

فعالین سیاسی و رسانه‌ای مسئولین استانی سراسر کشور

با سالم و ثنای خداوند رحمان

همانطور که اطلاع دارید اینجانب بر حسب وظیفه و تکلیف پا به عرصه انتخابات ریاست جمهوری گذاشتم و با شعار “جهاد برای قطع زنجیره فساد، ویژه خواری و رانت” به عنوان نامزد جریان سوم در انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم ثبت نام کردم. به خواست خداوند حضور نامزد جریان سوم مورد استقبال همه رسانه‌های ملی و میهنی کشور قرار گرفت و بنده را در جمع ۴۲ شخصیت سیاسی و چهره شاخص ثبت نام کننده در انتخابات مورد عنایت قرار دادند و باز هم مستحضر هستید که با حضور حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی شرایط مطلوب تری در فضای سیاسی رسانه‌ای کشور بوجود آمد که چشم انداز روشن تری را در مبارزه با فساد سیستماتیک در انواع و اشکال مختلف آن را نوید می‌دهد.

در این مقطع از زمان تکلیف شرعی و سیاسی ایجاب می‌کند که تمام نیرو‌های ارزشی و انقلابی هم دل و هم صدا در حمایت از سید ابراهیم رئیسی صف واحدی را تشکیل دهیم. بنده ضمن اعالم حمایت از نامزدی سید ابراهیم رئیسی، از کلیه نیرو‌های جهادگر و مسئولین استانی ستاد‌های سراسر کشور می‌خواهم در راستای تقویت جبهه انقلاب کلیه فعالیت‌های انتخاباتی خود را در مسیر پیروزی ابراهیم رئیسی متمرکز کنند.

امیدوارم که وحدت کلمه همه جهادگران در حمایت از کاندیداتوری حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی مورد رضای خداوند سبحان قرار بگیرد.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود