زمان پاسخگویی جنایتکاران صهیونیستی فراخواهد رسید

به گزارش باطن، «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (یکشنبه) در توئیتی با اشاره به تحولات اخیر در سرزمین‌های اشغالی نوشت: نتانیاهو حتی در روزهای پایانی قدرتش، به عادت بیمارگونه‌ ادا کردن سهمش در ریختن خون فلسطینی‌های بیگناه پافشاری کرد.

وی افزود: شرم بر آنانی که در تشویق و کمک به جنایات اسرائیل نقش موثری داشتند.

خطیب‌زاده با بیان این‌که زمان پاسخگویی جنایتکاران فراخواهد رسید، تصریح کرد: جهان هرگز سابقه رژیم اسرائیل را فراموش نخواهد کرد.

گفتنی است، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به مدت ۱۵ سال قدرت را در فلسطین اشغالی به دست گرفته بود، با کارنامه‌ای سراسر فساد، جنایت و حمایت از تروریسم، از قدرت کنار زده شد. منابع صهیونیستی هم گزارش دادند که مخالفان نتانیاهو به رهبری یائیر لاپید برای تشکیل کابینه ائتلافی به توافق دست یافتند و به زودی اسامی کابینه به رئیس این رژیم ارسال خواهد شد.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه نیز پیش از این در توئیتر نوشت: «نتانیاهو در مسیر ذلت بار همدستان ضد ایرانی‌اش -بولتون، ترامپ و پامپئو- به زباله‌دان تاریخ پیوسته است. ایران، همچنان سرافراز ایستاده است. این سرنوشت که در طول چندین هزار سال همواره بر سر تمام کسانی آمده است که در خیال آسیب زدن به ایرانی‌ها بوده‌اند. زمان تغییر مسیر فرا رسیده است.»

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود