انتخابی جام جهانی - بحرین؛
تغییر در ترکیب تیم ملی برای دیدار با عراق/ خط میانی هدف اسکوچیچ

دیدار حساس و تعیین کننده تیم ملی فوتبال ایران برابر عراق در انتخابی جام‌جهانی باعث شده است سرمربی کشورمان تصمیم به ایجاد تغییراتی در ترکیب ابتدایی نسبت به دیدارهای گذشته بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی ۱۰ بر صفر مقابل کامبوج، ۱۵ امتیازی شد تا سومین پیروزی خود را در سومین دیدار برگشت از گروه C انتخابی مقدماتی جام جهانی رقم بزند.

دور برگشت این مسابقات که با تصمیم کنفدراسیون آسیا برای جلوگیری از شیوع کرونا به طور متمرکز در کشور بحرین برگزار می‌شود با موفقیت ملی پوشان ایران زیر نظر دراگان اسکوچیچ همراه بوده است.

تیم ملی ایران در حالی مقابل هنگ کنگ، بحرین و کامبوج به سه پیروزی متوالی دست پیدا کرد که در هر دیدار ترکیبی متفاوت از سوی کادر فنی ایجاد شد. حالا دراگان اسکوچیچ قصد دارد برای بازی با عراق نیز از همان استراتژی در انتخاب یازده بازیکن خود استفاده کند.

تغییر در ترکیب تیم ملی برای دیدار با عراق/ خط میانی هدف اسکوچیچ

ترکیبی که نسبت به سه دیدار گذشته تغییر خواهد کرد تا شاگردان او در جدال با بازیکنان عراق حرف‌های جدیدی برای گفتن داشته باشند. اسکوچیچ که شناخت کاملی از بازی عراق پیدا کرده است تصمیم دارد تغییراتی را در خط هافبک خود ایجاد کند.

تمرینات تیم ملی ایران پس از برد روز گذشته مقابل کامبوج از امروز پیگیری می‌شود تا ملی‌پوشان آماده حساس‌ترین دیدار مرحله گروهی مقدماتی خود با عراق شوند.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق ساعت ۲۱ سه شنبه هفته جاری در بحرین برگزار می‌شود که برنده این دیدار به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی صعود خواهد کرد.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود