رئیس ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران اعلام کرد؛
عرف: در اولین فرصت نتایج را به مردم اعلام می‌کنیم

رئیس ستاد انتخابات کشورگفت: به استانداران و فرمانداران ابلاغ میکنم در هر نقطه ای اگر مشکل فنی پیش آمد و امکان آنلاین شدن نیست، آفلاین از مردم رای بگیرند.

جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور در جمع خبرنگاران گفت: من در ابتدا وظیفه خود می‌دانم که از مردم عزیز تشکر کنم که از ابتدای صبح با شور و شعور وارد انتخابات شدند و امیدواریم که این روند تداوم باشد.

وی ادامه داد: در ابتدای صبح مشکلاتی داشتیم که به دستور وزیر کشور که شاید یک درصد از مجموعه کل کشور باشد دستور داده شد که از انلاین به افلاین برویم از الان به همه دستندرکاران میگویم که در هر نقطه‌ای که اشکال فنی داشتیم حتما به سرعت این را به آفلاین تبدیل کنند و هیچکس نباید به دلیل معطل شدن از حق خود محروم شود و این را دستندرکاران به عنوان یک وظیفه در نظر بگیرند

عرف اظهار کرد: متاسفانه در فضای مجازی لیست‌هایی منتشر می‌شود در حالی که ما طبق اطلاعیه گفتیم که ۳ نفر از نامزد‌ها رسما کنار رفتند؛ لذا لیست‌هایی که به جز این نام‌ها هستند صحیح نیستند و مردم نباید توجه کنند ما هم به مبادی قانوتی اعلام کردیم با افرادی که این شایعات را پخش کردند برخورد خواهیم کرد.

او درباره انتشار نتایج انتخابات نیز تصریح کرد: روند خوب است و در اولین فرصت پس از جمع بندی نتایج آن را رسما به اطلاع مردم خواهیم رساند.

او درباره رای گیری در شعب خارج از کشور بیان کرد: ما در برخی کشور‌ها مشکلاتی نسبت به شعب خاص داشتیم برخی کشور‌ها تحت عنوان بیمار کرونا به ما فضا ندادند و نمایندگان ما مجبور شدند مکان‌هایی را اجاره کنند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود