یک شایعه مجازی؛
یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم ملی ایران می‌شود؟

تیم ملی فوتبال ایران بعد از صعود به دور پایانی انتخابی جام جهانی وضعیت سرمربی خود را نامشخص می بیند چرا که فدراسیون فوتبال درصدد است تا با مربی بهترین به توافق برسد تا جانشین دراگان اسکوچیچ شود.

تیم ملی فوتبال ایران بعد از صعود به دور پایانی انتخابی جام جهانی وضعیت سرمربی خود را نامشخص می بیند چرا که فدراسیون فوتبال درصدد است تا با مربی بهترین به توافق برسد تا جانشین دراگان اسکوچیچ شود.

ماجرا از این قرار است که بعد از چهار برد پیاپی تیم ملی فوتبال ایران مقابل هنگ کنگ کامبوج بحرین و عراق، فدراسیون فوتبال می خواهد با مربی دیگری برای دور نهایی و بعد، جام جهانی کار را ادامه دهد تا در صورت صعود به این تورنمنت حساس با مربی که خودش راس کار قرار داده است پیش برود.

در روزهای گذشته صحبت از حضور کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی ایران مطرح شد و پیشتر نیز بحث حضور علی دایی بود که فدراسیون فوتبال در این باره نه تایید کرد و نه تکذیب. سعی کرد روزه سکوت اختیار کند تا مذاکرات با مربی مدنظر خود را در سایه پیش ببرد اما روز گذشته شایعه حضور یحیی گل‌محمدی برای هدایت تیم ملی ایران مطرح شد که خشم هواداران پرسپولیس را در بر داشت.

یحیی در آبان 1399 در مصاحبه ای اعلام کرده بود که یکی از آرزوهایش حضور روی نیمکت مربیگری تیم ملی فوتبال است و باید دید یحیی در صورت داشتن این پیشنهاد چه پاسخی خواهد داد. در پرسپولیس اما یحیی کار نیمه تمامی دارد. قهرمانی در لیگ امسال و جام حذفی و همینطور ادامه حضور سرخ ها در لیگ قهرمانان آسیا.

تیم یحیی باید ابتدا در رفسنجان مقابل مس محمد ربیعی بازی کند. تیمی که در تهران به سختی وا داد و حالا در چمن مصنوعی شهر خودش دنبال کشیدن ترمز تیم یحیی و خلق شگفتی است. بازی دوم در تیرماه نیز مقابل تیم دیگر استان کرمان برگزار خواهد شد. این بار پرسپولیس میزبان است اما قلعه‌نویی و تیمش که برای گرفتن سهمیه آسیایی انگیزه پیدا کرده‌اند با این انگیزه و البته گرفتن انتقام شکست سخت بازی رفت می‌خواهند پرسپولیس یحیی را متوقف کنند.

سومین مصاف از این دوئل‌های تابستانی احتمالاً سخت‌ترین بازی سرخ‌ها در هفت هفته باقی‌مانده است. بازی با فولاد در گرمای کشنده اهواز، مقابل تیم نکونام که به راحتی امتیاز نمی‌دهد و حتی دنبال پیروزی است.

بازی چهارم هم در خانه برگزار می‌شود اما حریف تیم شگفتی‌ساز این فصل لیگ برتر است که از لیگ یک آمده و حالا جای خوبی در نیمه بالایی جدول لیگ برتر دارد. آلومینیوم اراک که این فصل تنها شکست تیم یحیی را رقم زده با منصوریان می‌آید تا به پرسپولیس سخت بگیرد اما تیم یحیی در آن مسابقه تشنه انتقام خواهد بود.

تا اینجا یعنی پایان هفته بیست و هفتم برنامه لیگ برتر اعلام شده اما بعد از این چهار بازی سخت، نفسگیر و مهم پرسپولیس باید دربی جام حذفی را در مرحله یک چهارم نهایی برگزار کند. با توجه به تاریخ اعلام شده برای دربی به احتمال فراوان پرسپولیس و دیگر تیم‌های لیگ برتری مسابقه هفته بیست و هشتم‌شان را هم در روزهای پایانی ماه نخست تابستان انجام خواهند داد. پرسپولیس در سه هفته پایانی به ترتیب باید مقابل ماشین‌سازی، تراکتور و پیکان قرار گیرد که بازی با ماشین‌سازی خارج از خانه خواهد بود و دیدار با پیکان در هفته پایانی در شهر قدس برگزار می‌شود.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود