مصوبات «آبی» در گرما آب شد!

هیات مدیره جدید استقلال که در نخستین نشست خود مصوباتی را برای بهتر شدن وضعیت این تیم اعلام کرده بود، پس از گذشته دو هفته از آن جلسه هنوز هیچیک از مصوبات را اجرایی نکرده است!

 پس از تغییرات گسترده در هیات مدیره باشگاه استقلال و کنار گذاشته شدن مهدی عبدیان و حجت نظری از آن، اصغر ملکیان، پرویز مظلومی، داریوش دلفانی و حمیدرضا آصفی به عنوان اعضای جدید این هیات مدیره معرفی شدند که البته آصفی تنها دقایقی پس از اعلام نامش در ترکیب هیات مدیره جدید، با بیانیه‌ای جنجالی انصراف خود را از ادامه همکاری با این باشگاه اعلام داشت.

هیات مدیره جدید استقلال بنا به اعلام رسانه رسمی این باشگاه، در کمتر از ۲۴ ساعت پس از انتخاب، صبح روز پنجشنبه جلسه‌ای اضطراری تشکیل داد و در آن مصوبه‌ای ۴ بندی را به تصویب رساند. ۴ بندی که در اولین مصوبه هیات مدیره جدید استقلال به تصویب رسید به شرح زیر است؛

۱ – پرداخت بخشی از مطالبات کادر فنی و بازیکنان استقلال در روزهای آتی.
٢- حمایت و پشتیبانی کامل از سرمربی محترم استقلال و کادر فنی.
٣- حمایت و تلاش برای جذب هرچه سریع‌تر گابریل پین و اقدام عاجل جهت عقد قرارداد با ایشان در سریع‌ترین زمان ممکن.
٤- همچنین پیشنهاد مدیریت باشگاه جهت مذاکره با بازیکنان مورد نظر سرمربی برای فصل آتی مسابقات مورد موافقت اعضای هیات مدیره قرار گرفت.

گذشت دو هفته از یک جلسه اضطراری در استقلال/ هنوز هیچ خبری نیست!

تصویر اولین صورتجلسه هیات مدیره جدید باشگاه روی خروجی رسانه رسمی

این مصوبه صبح روز پنجشنبه ۳ تیر روی خروجی رسانه رسمی باشگاه استقلال قرار گرفت؛ امروز پنجشنبه ۱۷ تیر است و در حالی که دو هفته از این مصوبه می‌گذرد، اکثر بندهای مصوبه آن جلسه اضطراری اجرایی نشده است.

نه تنها هنوز بخشی از مطالبات کادر فنی و بازیکنان پرداخت نشده، خبری از توافق با گابریل پین و حضور وی در تهران به گوش نمی‌رسد و همچنین مذاکرات هم با بازیکنان مورد نظر سرمربی برای فصل آتی صورت نگرفته است. حمایت و پشتیبانی کامل از سرمربی هم تنها به انجام مصاحبه محدود شده است.

فرهاد مجیدی در آخرین نشست خبری خود که بعد از دیدار مقابل تراکتور انجام داد سخنانی بیان کرد که ناشی از ادامه وضعیت نامناسب در این باشگاه است.

مجیدی در بخشی از صحبت‌هایش عنوان می‌دارد؛ «هیچ کس به ما سر هم نمی‌زند. آدم‌هایی را به استقلال آورده‌اند که صلاحیت ندارند. دوستان خود را مدیر کرده‌اند تا استقلال ۱۰ سال عقب بیفتد…» که این تنها بخشی از گلایه‌های وی از وضعیت نا مطلوب مدیریتی این باشگاه بود.

شرایط مالی این باشگاه همچنان بحرانی است؛ هنوز مجیدی از جیب خود پاداش می‌دهد و رسانه رسمی باشگاه نیز این خبر را اعلام می‌کند، هنوز مذاکراتی با بازیکنان مد نظر سرمربی برای فصل آینده آغاز نشده و در یک کلام باید گفت همچنان دیوار بلندی بین تیم مدیریت و تیم فنی این باشگاه وجود دارد و تغییرات هیات مدیره هم هنوز اتفاق تازه ای را در این باشگاه رقم نزده است.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود