احمد جبرئیل کارنامه‌ای درخشان برای مقاومت اسلامی فلسطین است

سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیامی در گذشت مبارز نستوه احمد جبریل را تسلیت گفت .

متن پیام به این‌ شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مجاهد نستوه و انقلابی مرحوم احمد جبرائیل (ابوجهاد) دبیر کل جبهه مردمی برای آزادی فلسطین و از پرچمداران جبهه مقاومت ضدصهیونیستی، موجب تألم و تأثر فراوان گردید.
بی تردید، دهها سال مجاهدت پیوسته و شجاعانه او در راه آرمان قدس شریف و آزادی ملت فلسطین از چنگال اشغالگران خبیث صهیونیست و دشمنان امت اسلامی، کارنامه ای درخشان، ماندگار و هدایت بخش برای مقاومت اسلامی فلسطین است که به فضل الهی راهنمای رزمندگان فلسطینی در آوردگاه های حساس و سرنوشت ساز پیش رو قرار گرفته و نوید بخش رهایی مسجدالاقصی قبله گاه نخستین مسلمانان جهان و برچیده شدن بساط ظلم، جنایت و سبعیت غاصبان سرزمین مقدس خواهد بود.
فقدان مبارز بزرگ مقاومت و یار و یاور رزمندگان مصمم و خستگی ناپذیر فلسطینی را به خاندان مکرم، رهبران و اعضای جبهه مردمی برای آزادی فلسطین و آحاد مردم مظلوم و مبارزان غیور فلسطین تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید ، رضوان و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان آن مرحوم ، صبر و شکیبایی توام با ثبات قدم طلب می کنم.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود