پیشنهاد ۱۸ میلیارد تومانی یک تیم به بیرانوند/ گلر استقلال می‌رود!

یک تیم متمول که فصل آینده دروازه‌بان خود را از دست خواهد داد برای پر کردن جای خالی این بازیکن به دروازه‌بان پیشین پرسپولیس پیشنهاد نجومی برای یک سال داده است!

هر چند هنوز سه هفته دیگر از بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده و رقابت نزدیکی بین پرسپولیس و سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات ادامه دارد، اما برخی تیم‌ها برای فصل آینده مذاکرات خود را با بازیکنان مد نظرشان آغاز کرده‌اند.

این پیشنهادات در شرایطی مطرح می‌شود که به دلیل منع جذب بازیکنان خارجی در دو فصل اخیر، قیمت برخی بازیکنان به بالای ۱۰ میلیارد رسیده و نهادهای نظارتی هم رسیدگی به این موضوع را در حد شعار مطرح می‌کنند و تاکنون با هیچ بازیکن و باشگاهی که رقم‌های سرسام‌آور را دریافت و یا پرداخت کرده‌اند برخوردی نداشته‌اند.

مسئولان برخورد با این رقم‌های میلیاردی در حالی خود را به خواب زده‌اند که رقم‌های پیشنهادی برای فصل بیست و یکم به شدت افزایش داشته و برخی تیم‌ها رقم‌های پیشنهادی خود به بازیکنان را نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان برای یک فصل رسانده‌اند!

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد یکی از تیم‌های متمول که غیرمستقیم از بودجه دولتی استفاده می‌کند برای اینکه بتواند جای خالی دروازه‌بان خود را پر کند به علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پیشین پرسپولیس که به تازگی راهی تیم بواویشتا پرتغال شده است مبلغ ۱۸ میلیارد تومان برای یک فصل پیشنهاد داده است.

این باشگاه پس از آنکه با پاسخ منفی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران روبرو شده سراغ یک دروازه‌بان دیگر رفته و این بار به گلر آبی‌پوشان پیشنهاد داده تا فصل آینده را در این تیم صنعتی سپری کند. دروازه‌بان استقلال هم که از وضعیت فعلی خود راضی نیست به این پیشنهاد پاسخ مثبت ابتدایی را داده و این احتمال وجود دارد که برای فصل آینده راهی این تیم شود.

رقم‌های ۱۸ میلیارد تومان و ۱۵ میلیارد تومان از سوی برخی تیم‌ها در حالی برای یک فصل پیشنهاد می‌شود که نهادهای نظارتی تاکنون ورودی رسمی و عیان به این موضوع نداشته‌اند. با این حال به نظر می‌رسد با توجه به اینکه فصل نقل و انتقالات از چند هفته دیگر آغاز می‌شود، این نهادها باید نظارت بر قراردادهای بازیکنان و باشگاه‌ها را بیشتر کنند و اجازه ندهند برای حدود ۹ ماه چنین رقم‌هایی پرداخت شود.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود