رئیسی: با تلاش شبانه‌روزی وضعیت را به نفع زندگی مردم تغییر دهیم

نشست کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی با سیدابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز سه‌شنبه با حضور حدود ۲۰۰ نفر از نمایندگان مجلس برگزار شد.

در این نشست که در آستانه عید سعید غدیر خم برگزارشد، ۱۶ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک انتخاب آیت‌الله رئیسی، به تشریح اولویت‌های تخصصی کشور و ارائه راهکار‌های پیشنهادی کمیسیون خود در پیشبرد برنامه‌های دولت سیزدهم پرداختند.

رئیس‌جمهور منتخب نیز در این نشست با تأکید بر تخصص، دغدغه‌مندی و دلسوزی نمایندگان مجلس، از تشکیل جلسات مشترک میان دولت و مجلس استقبال کرد و اظهارداشت: دولت و مجلس باید به اولویت‌ها توجه داشته باشند و با نگاهی متوازن در تمامی حوزه‌ها، نه صرفاً یک بخش و یا قشر خاصی از جامعه، بلکه تمامی آحاد مردم را مدنظر قرار داده و رفع مشکلات و دغدغه‌های ایشان را با فوریت پیگیری کنند.

آیت‌الله رئیسی تأکید کرد: من به آینده کشور بسیار امیدوارم و اطمینان دارم به واسطه داشتن سرمایه عظیم مردم و برخورداری از ظرفیت تمامی بخش‌ها، برون‌رفت از سختی‌ها و محدودیت‌های موجود، ممکن و دست‌یافتنی است.

وی گفت: اعتقاد دارم ما باید در جهت رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم همراه باشیم و دوشادوش یکدیگر به صورت جهادی و شبانه‌روزی تلاش کنیم وضعیت را به نفع زندگی مردم تغییر دهیم.

رئیس‌جمهور منتخب با بیان اینکه همکاری دولت آینده، مجلس شورای اسلامی و همه بخش‌ها و نهاد‌ها می‌تواند به گشایش در زندگی مردم بیانجامد، اظهار داشت: همراهی و همکاری برای رفع مشکلات و گرفتاری‌های کشور اقدامی افتخارآمیز و انقلابی است، این همکاری باید مردم را امیدوارتر و سرمایه اجتماعی را افزونتر کند.

در این جلسه که در راستای تعاملات و همکاری‌های متقابل میان مجلس و دولت سیزدهم برگزار شد، روسا و اعضای کمیسیون‌های آموزش و تحقیقات، اجتماعی، اقتصادی، امنیت ملی و سیاست خارجی، انرژی، برنامه و بودجه، بهداشت و درمان، شورا‌ها و امور داخلی، صنایع و معادن، عمران، فرهنگی، کشاورزی، اصل نود، حقوقی و قضایی و همچنین فراکسیون روحانیت و فراکسیون بانوان به بیان نظرات و ارائه راهکار‌های خود پرداختند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود