صفرهای میلیارد بیشتر می شود؛
پیشنهادات سنگین ستاره‌های پرسپولیس برای تمدید قرارداد

بازیکنان پرسپولیس به هیچ وجه حاضر به تمدید قرارداد خود با ارقام پایین نیستند.

تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پنجمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر ایران توانست رکورد دیگری را در فوتبال باشگاهی کشور جابجا کند. سرخپوشان پایتخت در حالی از عنوان چند سال گذشته خود دفاع کردند که بار دیگر در نقل و انتقالات تابستانی با مشکل حفظ بازیکن روبرو شده است.

احمد نورالهی، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیری و امید عالیشاه جزو بازیکنانی هستند که قراردادشان با پرسپولیس تمام می‌شود. در این بین کنعانی زادگان با اتمام بازی‌های لیگ برتر خبر از قطعی شدن حضورش در لیگ ستارگان قطر داد تا سرخ‌ها مدافع ملی پوش میانی خود را اینگونه از ست بدهند.

سایر بازیکنان نیز با وجود ادعای مسئولان باشگاه در میانه‌های فصل همچنان از امضای قرارداد جدید سر باز زده و خواهان افزایش چشمگیر قراردادهای خود هستند.

پیگیری خبرنگار مهر، نشان می‌دهد قرارداد این بازیکنان در مجموع حدود ۲۰ میلیارد تومان بوده است اما برای فصل پیش رو حدود ۵۰ میلیارد تومان هزینه دارند.

بازیکنان قدیمی پرسپولیس که نقش ویژه‌ای در تاریخ‌سازی پرسپولیس با پنج جام متوالی داشتند حاضر نیستند سال آینده با ارقامی کمتر از جوان‌ترها بازی کنند.

پیشنهادات سنگین ستاره‌های پرسپولیس برای تمدید قرارداد

از این رو بازیکنانی نظیر احمد نورالهی و وحید امیری که در فصل گذشته کمتر از ۴ میلیارد تومان قرارداد داشته‌اند ماندن خود را مشروط بر افزایش قابل توجه قراردادها کرده‌اند.

ارقامی که بین ۱۰ الی ۱۵ میلیارد تومان برای فصل آینده است و باشگاه پرسپولیس هنوز موفق به کاهش این مبالغ برای عقد قرارداد با بازیکنان مد نظر کادر فنی نشده است.

پیشنهاداتی که برای پرسپولیس سنگین به نظر می‌رسد اما چند تیم صنعتی لیگ برتری حاضرند آن را به ستاره‌های پرسپولیس بدهند. باشگاه پرسپولیس چاره‌ای جز بیشتر کردن «صفر» های قرارداد بازیکنان خود ندارد تا بتواند آنها را مجاب به ماندن در پرسپولیس کند.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که اولین تجربه خود را در نقل و انتقالات تابستانی برای جذب بازیکن تجربه می‌کند قصد دارد تفاوت زیادی در ارقام پرداختی بین بازیکنان تیم به وجود نیاید تا مشکلی برای مدیریت آنها در رختکن نیز نباشد.

باید دید سیاست باشگاه پرسپولیس برای حفظ ستاره‌های باتجربه خود به درگیری دوباره یحیی با کادر مدیریتی ختم می‌شود یا سرمربی سرخپوشان بار دیگر تمرینات خود را با این بازیکنان از سر می‌گیرد.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود