تردد خودروهای شخصی ممنوع
جاده چالوس مسدود شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از انسداد جاده چالوس به دلیل عملیات عمرانی خبر داد و گفت: در محدودیت‌های پیش‌رو، علاوه بر تشدید طرح‌های قبلی، انسداد فیزیکی نیز صورت می‌گیرد.
سرهنگ احمد شیرانی، با اشاره به انسداد جاده چالوس، اظهار کرد: طبق برنامه زمان‌بندی شده قبلی برای اجرای عملیات عمرانی و ایمن‌سازی مسیر، جاده چالوس از ساعت هشت صبح امروز یکشنبه 24 مردادماه بسته شده و اجرای عملیات عمرانی طبق برنامه تا 20 شهریورماه ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور افزود: عملیات عمرانی در جاده چالوس از ساعت هشت صبح آغاز شده و تا ساعت 17 ادامه دارد و در ساعات مذکور جاده بسته می‌شود البته باتوجه به مقارن شدن عملیات عمرانی در جاده چالوس با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر محدودیت تردد، محدودیت به صورت عام اجرا شد و بعد از ساعت 17 نیز، تردد خودروهای شخصی در جاده چالوس ممنوع است.

وی تصریح کرد: در محدودیت‌های پیش‌رو، علاوه بر تشدید طرح‌های قبلی، انسداد فیزیکی نیز در نقاط معین با همکاری عوامل انتظامی صورت می‌گیرد، بنابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، در مرز خروجی‌های استانها ممنوعیت تردد وجود دارد همچنین مانند دفعات قبل، استان تهران و البرز یکپارچه دیده شده و منع تردد بین این دو استان وجود ندارد.

این مقام انتظامی ادامه داد: تمام مجوزهای صادره توسط فرمانداری‌ها مبنی بر تردد نیز از درجه اعتبار ساقط می‌شود و هموطنان به امید مجوزهای صادر شده تا 24 مردادماه، راهی سفر نشوند زیرا از ادامه سفر آنها جلوگیری خواهد شد.

شیرانی در پاسخ به این سؤال که آیا افرادی که اصرار به سفر دارند، در قبال پرداخت جرایم 500 هزار و یک میلیون تومانی، قادر به ادامه مسیر خواهند بود؟ گفت: خیر اینگونه نیست، جاده‌ها به صورت فیزیکی بسته است و شاهد ممنوعیت تردد خواهیم بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور درباره تصاویر منتشر شده از انباشت و ترافیک خودروها در جاده چالوس نیز بیان کرد: ساعات ابتدایی صبح، جاده چالوس حجم بار ترافیکی بیشتری نسبت به روزهای پیشین داشت اما از ساعت هشت صبح با اجرای طرح، جاده چالوس مسدود شد و ترافیک نیز مربوط به همان خودروهایی است که در این جاده حضور داشتند.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود