رسیدگی به مطالبات مردم اولویت‌ مهم وزارت کشور است

احمد وحیدی وزیر کشور در بدو ورود به محل وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر می‌کنم که این توفیق به من داده شد که بتوانم در این سنگر باشم امانت بزرگی است این امانت را طوری حفاظت کنیم که مورد رضایت خداوند باشد.

وحیدی با بیان اینکه در چارچوب های قانونی و ارزشهای انقلابی با تمام توان در خدمت مردم خواهیم بود؛ تصریح کرد: در این شرایط بسیار مهم و حساس کشور عزیز و سربلند مان باید بتوانیم مطالبات مردم را به نحو موثری انجام دهیم.

وزیر کشور با تشریح این موضوع که طبیعتا امروز قبل از هر چیزی رسیدگی به مطالبات مردمی در صدر توجهات قرار دارد؛ خاطر نشان کرد: در رابطه با مشکلاتی که مردم دارند باید مسائل را دنبال کنیم طبیعتا یکی از مسائل هم کرونا است قرارگاه‌های عملیاتی کرونا در وزارت کشور را جزء موضوعات اولیه ما خواهد بود.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش به دیگر دستورکارهای مهم پیش رو اشاره کرد و گفت: مسائل مرتبط با وزارت کشور از جمله استانداران، فرمانداران، شهرداران و بخشداران برای چگونگی کمک به معیشت مردم و رفع مشکلات شان مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت.

وحیدی در خصوص تحولات افغانستان هم بیان داشت: با توجه به مواردی که همگی مستحضر هستند در افغانستان بعضی از مردم این کشور به مرزهای ما آمدند و با ترتیبی که انجام شد به خوبی ساماندهی شدند و همچنین با هماهنگی‌هایی که با مسئولین دولتی در افغانستان شده بخشی از اینها برگشتند بخشی هم برخواهند گشت و هم اکنون مشکلی در مرزها وجود ندارد.

وی اضافه کرد: طبیعتا افغانستان یک همسایه مهم ما است و با گفتگوهای گروه‌ها و جریان‌های مختلف در غیاب امریکایی‌ها ناآرامی در منطقه نداریم و در این بستر جمهوری اسلامی ایران مثل همیشه حامی ملت بزرگ افغانستان است.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود