در بیانیه‌ای مطرح شد؛
قدردانی نمایندگان مجلس از حماسه آفرینی نیروی دریایی ارتش

بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تقدیر از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در صحن مجلس قرائت شد.

سید محسن دهنوی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۲۱ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی، بیانیه ۲۶۵ نفر از نمایندگان در تقدیر و تشکر از نیروی دریایی ارتش بابت حضور مقتدرانه در اقیانوس اطلس و دریای شمال و دریای بالتیک را قرائت کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

اینک به فضل الهی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اقتدار، صلابت و با خلق صحنه های ناب و همدلی خود با امام (ره)، رهبری، شهدا و مردم در دوران سخت تحریم دشمنان را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام گذاشته اند و در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با عزمی راسخ و با بهره گیری از مدیریت جهادی و با تکیه بر جوانان مومن و متعهد حماسه سال های حضور مستمر و خستگی ناپذیرخود را در دریا که با تقدیم صدها شهید حاصل شده ادامه خواهند داد.

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حالی اقدام به حضور مقتدرانه و غرور آفرین در اقیانوس اطلس، دریای شمال و دریای بالتیک نموده که دشمن زبون مدعی است با اعمال فشار حداکثری کشور ایران را دچار مشکل نموده است.

در حالی که مشاهده می نماییم نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران ضمن تامین قطعات با فناوری بالا و از منابع داخلی نه تنها آسیبی از تحریم ها ندیده بلکه به مراتب قوی تر از قبل ظاهر شد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نام ملت بزرگ ایران اسلامی و به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از تلاش های صادقانه و مجاهدت های خستگی ناپذیر امیر فرماندهی محترم کل ارتش جمهوری اسلامی سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرماندهان و افسران، درجه داران و سربازان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر می نماییم.

ممکن است شما هم بپسندید
پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمیشود